„Panaši situacija ir Kaune, Panevėžyje – ten „Zero Live Show“ bilietai taip pat tirpsta tiesiog akyse, kiek daugiau bilietų yra likę pasirodymui Klaipėdoje, kur žmonės tradiciškai perka bilietus prieš pat renginį“, - pranešime spaudai sako bilietais į renginį prekiaujančios bendrovės „Tiketa“ atstovas.

Kaip pasakojo „Zero Live Show“ organizatoriai, bilietų pardavimai ypač suaktyvėjo startavus spalvingai renginio reklamos kampanijai, kurioje tiesiogiai sudalyvavo „Zero Live Show“ atlikėjai, o netiesiogiai – turbūt garsiausias praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio Lietuvos gangsteris Henrikas Daktaras.

Emilio Vėlyvio sukurtas klipas naujai perdainuotam grupės „Karališka erdvė“ hitui „Šešėlių valdovas“ ne tik sulaukė šimto tūkstančių peržiūrų, bet ir leido žiūrovams pajausti būsimą siautulingą „Zero Live Show“ atmosferą.

Emilio Vėlyvio kurtame „Šešėlių valdovo“ klipe persipynė dvi realybės – gūdžių ir laukinių 90-ųjų vaizdai iš nusikalstamo pasaulio vakarėlių, kur matomas ir H. Daktaras, ir dabar gerai pažįstamų aktorių šėlionės.

Panaši kelionė „Zero Live Show“ žiūrovų lauks ir viso renginio metu.

„Zero Live Show“ kuriama vientisa siužetinė linija atspindės 30 pastarųjų Lietuvos metų. Per muzikos ir juodojo humoro prizmę bus pateikiamos įsimintiniausios iki skausmo pažįstamos juokingos ar graudžios situacijos. Sovietmetis, Nepriklausomybės iškovojimas, laukiniai 90-ųjų nusikaltimai, emigracija, rinkimai – visas šias temas lydėdavo lietuviški arba užsienio hitai, juos visus netikėta forma kūrėjai primins žiūrovams.

Režisierius atlikėjams nepagailėjo iššūkių - jaunimo dievukas ba. grupės narys Benas Aleksandravičius persikūnys į pionierių, Monique taps laisvės simboliu, Lolita - legendine lėle, o Egidijui Dragūnui patikėtas Dievo vaidmuo.

„Zero Live Show“ nustebins ir nestandartiniais duetais - BIX lyderis Saulius Urbonavičius atliks kūrinį su aktoriumi Ainiu Storpirščiu, Inga Jankauskaitė ir radistas Rolandas Mackevičius sudainuos vieną populiariausių vakarietiškų hitų, vienam kūriniui susijungs ir Monique su Happyendless. Tad netikėtumų ir daugialypių emocijų arenose bus gausu.

„Zero Live Show“ bus atliekama 17 populiariausių skirtingų laikmečių kūrinių. Jų metu didžiausiame visų laikų Lietuvos scenų ekrane prasidėjusius vaizdus pratęs veiksmas ir juodas humoras scenoje.

Emilio Vėlyvio teigimu, tokio pobūdžio, skirtingų žanrų sujungiamojo šou analogo nebuvo ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

„Tai unikalus juodojo humoro projektas sujungiantis koncertą, kiną, teatrą, miuziklą, šokį. Šou pareikalavo daug laiko, valios ir resursų. Projekto sąmata - beveik pusė milijono eurų, ir, kad nepatirtume nuostolio, mums būtinos pilnos arenos žiūrovų. Tai tikrai labai džiaugiamės, kad bilietai perkami. Daug kas prašo apibūdinti renginio konceptą, tačiau vienareikšmiškai įvardinti „Zero Live Show“ žanrą išties sudėtinga. Tai gyvenimas, cirkas ir vestuvės vienoje scenoje. Ar aiškiau?“ - šypsosi režisierius.

„Zero Live Show” jau spalio 11 d. startuos Vilniuje „Siemens arenoje”, spalio 19 d. – Klaipėdoje „Švyturio arenoje”, spalio 26 d. – Panevėžyje „Cido arenoje”, ir spalio 31 d. Kaune „Žalgirio arenoje”.

Režisierius Emilis Vėlyvis Lietuvoje sukūrė keturis pilnametražius filmus: „Zero“, „Zero II“, „Zero 3” ir „Redirected / Už Lietuvą!“. Visi šie filmai Lietuvoje susilaukė milžiniško žiūrovų dėmesio.