„Tai buvo keistas laikmetis, kada buvę sovietmečio chuliganai tapo Nepriklausomos Lietuvos verslininkais. Spalvingi treningai ir keisti bordo ar žalios spalvos kostiumai buvo to laikmečio aprangos akcentai - būtent tai išskyrėme kurdami video intarpą vienai šou daliai apie Nepriklausomybės iškovojimą, o šio epizodo veidu ir atlikėju pasirinkome A. Kaušpėdą. Tokių temų „Zero Live Show" bus penkios, visos jos netikėtais kampais atskleis kiekvienam tūlam lietuviui iki šiol itin aktualios šalies įvykius", - teigė režisierius E. Vėlyvis.

Pasak jo, tuo metu vyrai, arba tiksliau „bachūrai", dominavo viešajame Lietuvos gyvenime, todėl kilo mintis visą šią gražią 90-ųjų šutvę įdarbinti pakviečiant moteris į „Zero Live Show".

Kaip rašoma spaudos pranešime, Algirdas Kaušpėdas buvo lakoniškas: „Šou išsiskirs tuo, kad jame dalyvaus visi blogiausi atlikėjai - pradedant SEL'u, baigiant manimi".

E. Vėlyvis ir A. Kaušpėdas kūrybinėje scenoje pečius suremia jau ne pirmą kartą - prieš porą metų E. Vėlyvis režisavo „Anties" 30 metų jubiliejaus koncertus.

Spalio 11 d. „Zero Live Show” startuos Vilniuje „Siemens arenoje”, spalio 19 d. – Klaipėdoje „Švyturio arenoje”, spalio 26 d. – Panevėžyje „Cido arenoje”, ir spalio 31 d. Kaune „Žalgirio arenoje”. Renginio bilietų partneris – „Tiketa”.

Emilis Vėlyvis Lietuvoje sukūrė keturis pilnametražius filmus: „Zero“, „Zero II“, „Zero 3” ir „Redirected / Už Lietuvą!“. Visi šie filmai Lietuvoje susilaukė milžiniško žiūrovų dėmesio.