Kaip rašoma filmo platintojų pranešime spaudai, ji teigia, jog tikisi, kad taps pavyzdžiu savo tikslų siekiančioms jaunoms merginoms. „Žinoma, ne dėl išvaizdos. O dėl to, kad viskas įmanoma. Apie šį vaidmenį svajojau daugybę metų, net ir tada, kai dar net nesvajojau apie vaidybą. Todėl faktas, kad reiks daug treniruotis ir pradėti daryti tai, ko nemoku, labai išgąsdino“, – neslepia aktorė.

Pirmiausiai, kaip pasakoja, reikėjo susirūpinti fiziniu pasiruošimu.

„Niekada nelaipiojus uolomis dabar tai darau net kai baigėsi filmavimai. Taip pat teko treniruotėse daugiau dirbti su svarmenimis, bet ir tai man labai patiko, todėl kasdienis sportas tapo kitoks. Man teko užsiauginti daugiau nei 5 kilogramus raumenų masės, o tam prireikė daug valios ir pastangų. Filmo kūrėjai nebandė manęs paversti Arnoldu Schwarzeneggeriu, tačiau kūnas turėjo sutvirtėti ir man pavyko tai padaryti. Taigi, merginos, jei norite būti panašios į Larą Kroft, laipiokite olomis (kad ir patalpose) ir dirbkite su svarmenimis. Jei pavyko man, neabejoju, pavyks ir jums“, – sako švedė A. Vikander.

Kovo 16 dieną į kino teatrus grįžta legendinė kapų plėšikė Lara Kroft. Tai – visiškai nauja šios puikiai visame pasaulyje žinomos herojės era, mat kino ekranuose šį vaidmenį iš Angelinos Jolie perėmė kita „Oskaro“ laimėtoja Alicia Vikander. Visai neseniai žaislų gamintojai „Mattel“ pranešė, jog šios ypatingos filmo „Kapų plėšikė Lara Kroft“ premjeros proga naujausia lėlės Barbės versija bus būtent Lara Kroft – taip siekiama įkvėpti jaunas mergaites nuotykiams bei parodyti, jog ir moterys gali būti superherojėmis.

Naujajame veiksmo filme Lara Kroft bus 21-erių metų mergina, Londone dirbanti kurjere ir niekaip neapsisprendžianti, ką norėtų veikti gyvenime. Pagrindinė jos dvejonių priežastis – prieš septynerius metus be žinios pradingęs jos tėvas, ekscentriškas nuotykių ieškotojas. Mergina atkakliai atsisakinėja palikimo ir turtingos paveldėtojos vaidmens, nes slapčia tikisi, kad tėvas dar gyvas.

Naujas faktas apie paskutinę žinomą jo buvimo vietą – atokią salą, esančią kažkur netoli Japonijos krantų – paskatina Larą išvykti į kelionę. Vos ne nuo pirmųjų kelionės minučių merginą užgriūvantys pavojai greitai įtikina, kad jos tėvo pradingimas tikrai nebuvo nelaimingas atsitikimas. Nuovoki ir be galo užsispyrusi Lara atkakliai braunasi į priekį, pasiryžusi bet kokia kaina atskleisti ją graužiančią paslaptį.

Intriguojantys nuotykiai, pritrenkiantys specialieji efektai ir naujoji superherojė filme „Kapų plėšikė Lara Kroft“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo šio penktadienio, kovo 16 dienos.

Filmo anonsas: