Naujoji lėlė iš tiesų labai panaši į „Oskaro“ laureatę A. Vikander – juodų ilgų plaukų, aprengta taip, kaip ir plakatuose pavaizduota Lara Kroft – tamsiai žaliomis kelnėmis ir pilkais berankoviais marškinėliais. Negana to, ši lėlė skirsis nuo kitų savo veido išraiška, o rinkinyje bus ir specialus žemėlapis bei nuotykių užrašams skira knygelė.

Ši naujiena sulaukė labai daug pagyrų socialiniuose tinkluose. Dauguma tėčių ir mamų jau išreiškė simpatijas šiai lėlei, sakydami, kad pagaliau jų dukterys galės lygiuotis ne į krūtiningą tuštutę blondinę, o į gudrią, sugebančią apsiginti ir už save pakovoti supermerginą. Tad spėjama, kad ši lėlė turės tikrai didelį pasisekimą. Jau dabar galima pateikti išankstinį užsakymą jai įsigyti, skelbiama, jog žaislinė Lara Kroft kainuos 30 dolerių.

Na, o naujojo filmo „Kapų plėšikė Lara Kroft“ kūrėjams teko tikrai gerai pasukti galvas dėl pagrindinio vaidmens atlikėjos. Pranešama, jog buvo svarstytos Daisy Ridley, Emilios Clarke, Caros Delevigne, Megan Fox, Emmos Watson, Kristen Stewart (ši neva pati atsisakė vaidmens) bei daugelio kitų garsių aktorių kandidatūros, tačiau Alicia Vikander pasirinkta dėl puikios fizinės formos ir aktorinių sugebėjimų.

Naujajame veiksmo filme Lara Kroft bus 21-erių metų mergina, Londone dirbanti kurjere ir niekaip neapsisprendžianti, ką norėtų veikti gyvenime. Pagrindinė jos dvejonių priežastis – prieš septynerius metus be žinios pradingęs jos tėvas, ekscentriškas nuotykių ieškotojas. Mergina atkakliai atsisakinėja palikimo ir turtingos paveldėtojos vaidmens, nes slapčia tikisi, kad tėvas dar gyvas.

Naujas faktas apie paskutinę žinomą jo buvimo vietą – atokią salą, esančią kažkur netoli Japonijos krantų – paskatina Larą išvykti į kelionę. Vos ne nuo pirmųjų kelionės minučių merginą užgriūvantys pavojai greitai įtikina, kad jos tėvo pradingimas tikrai nebuvo nelaimingas atsitikimas. Nuovoki ir be galo užsispyrusi Lara atkakliai braunasi į priekį, pasiryžusi bet kokia kaina atskleisti ją graužiančią paslaptį.

Intriguojantys nuotykiai, pritrenkiantys specialieji efektai ir naujoji superherojė filme „Kapų plėšikė Lara Kroft“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo kovo 16 dienos.

Filmo anonsas: