Charizmatiškas, įžūlus, perdėtai pasitikintis savimi ir nesiskaitantis su aplinkiniais. Tai – vasario pradžioje pasirodysiančio filmo „Aš Žvaigždė“ pagrindinis herojus Mantas. Personažo vardas sutampa su aktoriaus Manto Stonkaus vardu neatsitiktinai. Nei jo, nei Monikos vardai filme nepakeisti, taip bandant panaikinti ribą tarp filmo siužeto ir realybės. Filmo kūrėjai kviečia trumpai susipažinti su personažu ką tik pasirodžiusiame oficialiame filmo anonse, rašoma pranešime spaudai.

Filme šlovės spinduliuose besimaudanti grupė „Capital M“ išgyvena savo populiarumo valandą. Manto ir Monikos duetas renka tūkstantines minias koncertuose, juos ant rankų nešioja ne tik gerbėjai, bet ir muzikos kritikai, o dainų žodžius mintinai žino, ko gero, kiekvienas Lietuvos gyventojas.

Tačiau staiga Mantas nusprendžia, jog žvaigžde jis gali būti ir vienas pats. Čia ir prasideda jo (ne)sėkmių istorija. Paaiškėja, kad pasiekti pop olimpą yra kiek sudėtingiau, kai esi tik vidutinių muzikinių gabumų. Tačiau tai nė kiek nesutrikdo reperio solo karjerą pradėjusio Manto. Maža to, jis nusprendžia organizuoti didžiausią Lietuvoje muzikinį turą.

Aikštingą pop muzikos dievaitį įkūnijęs M. Stonkus įkvėpimo vaidmeniui ieškojo Lietuvos ir užsienio scenose. „Aišku, žiūrovai gali visokių panašumų įžvelgti, bet čia jau paliksiu jiems spręsti, ką jis jiems primena ir kodėl, - šypsojosi M. Stonkus. – Ar Lietuvoje, ar Amerikoje, ar net Rusijoje – ko gero, kiekvienos šalies scenoje tokių personažų galima rasti. Ir jie tikrai yra populiarūs!“

Roberto Kuliūno režisuotoje pramogų pasaulį pašiepiančioje komedijoje žiūrovai išvys daugybę kiek kitaip nei įprasta besielgiančių Lietuvos įžymybių. Tarp jų – krepšininkas Darius Songaila, prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, radijo laidų vedėjai Orijus ir Simona iš ZIP FM, choreografas Gytis Ivanauskas, muzikantai Justinas Jarutis, Justė Arlauskaitė - Jazzu, Lilas ir Inomine, Erica Jennings, Rosita Čivilytė, TV laidų vedėjai Beata Nicholson, Edvardas Žičkus ir Andrius Tapinas, sporto komentatorius Robertas Petrauskas, muzikos žurnalistas Ramūnas Zilnys.

Filmo anonsas:

Pažinti Mantą ir kiek kitokią Lietuvą žiūrovai galės jau visai greitai. „Aš Žvaigždė“ Lietuvos kino teatruose pasirodys jau vasario 2 d.