„Nelabai mėgstu siurprizus, todėl mano sąlyga tokia: visuomet prieš pasirašydamas sutartį, privalau žinoti, su kuo vaidinsiu. Šiuo konkrečiu atveju esu didžiulis Tommy ir Rene Russo gerbėjas, todėl scenarijus man nebuvo toks jau svarbus. Senstant supratau, kad noriu filmuotis pozityvu užkrečiančiose komedijose. „Viskas tik prasideda“ – būtent toks variantas, todėl filmavimo aikštelėje buvo labai linksma“, – pasakoja „Oskaro“ laureatas M. Freemanas.

Kino veteranui šįkart teko žavingo, šelmiško, galantiško linksmų plaučių vyruko, gyvenančio prašmatnioje senjorų rezidencijoje, vaidmuo. Jis stengiasi pasirūpinti, kad jos gyventojams (o labiausiai – žavioms damoms, kurių čia netrūksta) kiekviena diena būtų tarsi šventė. Tačiau puikų jo gyvenimą sutrikdo į rezidenciją atsikraustęs buvęs kariškis ir FTB agentas Leo (aktorius Tommy Lee Jonesas) – ne mažiau žavingas, šelmiškas ir galantiškas konkurentas. Kovodami dėl dar vienos naujokės – puikiosios Siuzės (akt. Rene Russo) – dėmesio vyrukai greitai pamiršta geras manieras ir ne juokais kimba vienas kitam į gerklę.

Tačiau ir rojuje būna pragariškų dienų. Kai tokia ateina, visą vyrišką garbės kodeksą pamynusiems džentelmenams tenka susivienyti.

Interviu M. Freemano paklausus, su kuo jis dar svajoja drauge suvaidinti, aktorius juokėsi: „Mano sąraše – vien moterys. Per savo karjerą tiek daug vaidinau su vyrais, kad dabar jau rinkčiausi tik dailiosios lyties atstoves. Pavyzdžiui, Meryl Streep. Vaidinčiau su ja bet kokiame filme, nes žinau, kad ji juostas renkasi labai atidžiai. Tad bet kuriuo atveju, būtų puikus rezultatas.“

Naujausia M. Freemano veiksmo komedija „Viskas tik prasideda“ kino teatruose – jau nuo šiandien, gruodžio 15 dienos.

Filmo anonsas: