Nepaisant to, kad jis vis dar vaikas, J. Tremblay jau gali pasigirti draugystėmis su Holivudo žvaigždėmis, o šie be jokių užuolankų 11-metį vadina mažuoju kino genijumi. Lapkričio 17 dieną galėsime darkart įsitikinti jo talentu – vaikas drauge su Julia Roberts ir Owenu Wilsonu pasirodys itin jautrioje ir pamokančioje juostoje „Gerumo stebuklas“.

J. Tremblay dramoje vaidina Augustą „Ogį“ Pulmaną, gimusį deformuotu veidu ir didžiąją pirmųjų dešimties gyvenimo metų dalį praleidusį ligoninėse ir namuose. Tačiau galiausiai ateina laikas pokyčiams. Bendrai berniuko sveikatai pagerėjus, jo tėvai (aktoriai J. Roberts ir O. Wilsonas) nutaria leisti sūnų į mokyklą.

Su Ogio išskirtinumu turi susigyventi ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai, mokytojai ir visi likusieji miestelio gyventojai. Gera, užjaučianti ir nuolat kitiems pasiruošusi padėti išskirtinio berniuko širdis galų gale nugali išankstinius nusistatymus ir parodo, kad tikrasis grožis visuomet slypi viduje.

„Vaidinti buvo nelengva, nes kasdien man ant veido jie uždėdavo tokią į dumblą panašią masę. Tai silikonas, bet iš tikro panašus į vaisių kokteilį. Ir jis laikydavosi, kol nenusišypsodavau. Iš pradžių ta kaukė atrodydavo kaip linksma pramoga, bet vėliau, kai imdavo niežėti, virsdavo tikra kankyne. Tai buvo lyg kokonas, kurį uždėdavo man ant veido“, – pasakoja jaunasis aktorius.

Tiesa, jis sako, jog tai nebuvo vienintelis iššūkis, kurį teko priimti gavus šį vaidmenį.

„Filmo kūrėjai pasiūlė susirasti draugų Toronto vaikų ligoninėje. Susiradau, vėliau prašiau jų siųsti man laiškus su savo potyriais ir patarimais“, – teigia J. Tremblay, kuriam filmavimai buvo smagūs ir dėl to, jog režisierius pažadėjo, kad filmavimo aikštelėje pasirodys ir jo dievinamas „Žvaigždžių karų“ personažas Chewbacca.

Jautri, sukrečianti ir pamokanti juosta „Gerumo stebuklas“ Lietuvoje pradedama rodyti lapkričio 17 dieną.

Filmo anonsas: