Festivalio metu žiūrovai išvys tokias kino juostas kaip "The Talented Mr. Ripley", "The Hurricane", "Man on the Monn", o uždaros peržiūros metu bus pristatytas ir vokiečių režisieriaus Wimo Wenderso filmas "The Million Dollar House", kuriame vaidina Melas Gibsonas bei Milla Jovovich.

Būtent Wenderso 1987-ųjų metų filmas "Wings of Desire", kuriame vaizduojami angelai skrendantys virš Berlyno miesto vis dar padalinto į rytų ir vakarų, šiame festivalyje leis įsitikinti kaip pasikeitė miestas ir ypač Potsdamo aikštė. Tikimasi, kad būtent kino festivalio dėka ši aikštė taps miesto pramogų centru.

Kita vertus, kontrastų su praeitimi sukels ir aktoriaus Roberto De Niro filmų retrospektyva. Kino festivalyje bus parodyta net 17 filmų, taip pat ir kino kino juosta apie Vietnamo karą "The Deer Hunter", kuriuose vaidino žymusis aktorius. Būtent pastarąjį filmą prieš 21-erius metus pirmą kartą pristačius festivalyje, dalyviai iš Rytų bloko protestuodami paliko kino salę.

Šiame Berlyno kino festivalyje prancūzų aktorei Keanne Moreau už 1966-ųjų metų filmą "Mademoiselle" bus įteiktas apdovanojimas už pasiekimus. Be to, tikimasi, kad taip pat šventėje apsilankys ir tokios įžymybės kaip Leonardas DiCaprio, Georgas Clooney, Mattas Damonas, Melas Gibsonas, Gwyneth Paltrow, Denzelas Washingtonas, režisieriai Oliveris Stones bei Milosas Formanas.