„Esame pačiame filmavimo įkarštyje, todėl dar nenoriu atskleisti svarbių detalių. Tai bus komedija apie kaimiečius, didelius pinigus, didelius gyvenimo pokyčius ir laimės paieškas. Komedija bus lengvo turinio, su daug pokštų, todėl turėtų patikti didžiajai ją atėjusios pažiūrėti šeimos daliai“, – pasakojo režisierius.

Paklaustas, ar kaimo tema pasirinkta dėl dabartinio politinio konteksto (valdžioje – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Tadas Vidmantas paneigė spėjimus. „Tikrai nesistengiu padaryti filmo pagal politines aktualijas. Man patinka greito praturtėjimo tema, nes apie tai tikriausiai visi esame pasvajoję. Turime fantazijų, ką darytume su netikėtai atsiradusiais dideliais pinigais. Be to, filmas kine pasirodys spalį. Iki to laiko valstiečių valdžioje greičiausiai jau nebus“, – juokavo T. Vidmantas.

Paklaustas, ar žiūrovai gali tikėtis panašaus kūrinio į du ankstesnius Tado Vidmanto pilno metro filmus, režisierius paaiškino, kad filmas labai skirsis nuo ankstesnių. „Tai yra visiškai kitoks filmas nei anksčiau kino teatruose matyti „Gauti iškvietimai“. Šis filmas turi tvirtą siužeto liniją, įtraukiančią istoriją, ir yra kuriamas su minimaliomis improvizacijomis. Turbūt vienintelis panašumas yra tas, kad ir čia bus komedija. Bet ne juoda“, – teigė Tadas Vidmantas.

Filmui scenarijų parašė Tadas Vidmantas. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Giedrius Savickas, Inga Jankauskaitė, Jokūbas Bareikis ir Ineta Stasiulytė. Filmą bus galima pamatyti visuose didžiausiuose šalies kino teatruose nuo 2017 m. spalio 27 dienos.