„Šį filmą vertinu puikiai. Man jį žiūrinti buvo daug streso dėl to, kaip man pačiam pavyko pasirodyti, iš jaudulio net ne viską pastebėjau, todėl eisiu dar kartą pažiūrėti. O jei žmogus žiūri filmą bent du kartus, vadinasi, filmas geras”, - sakė G. Ivanauskas.

Pasak jo, sunkiausia buvo filmuotis naktį ir paryčiais.

„Žmonės jau važiuoja į darbus, pradeda važiuoti troleibusai, o režisierius po naktinio darbo sako – dar dublis. Ir tu vėl šoki į kablus, vėl bėgi per tą Konarskio turgelį. Tai vieni troleibusais į darbą, kiti vis dar dirba ant kablų. Bet noras padaryti gerą rezultatą motyvuoja dirbti toliau. Jei būtų reikėję dirbti dar 16 valandų į priekį, būtume padarę ir tai”, - pasakojo aktorius.

„Su Emiliu kine mes dirbame pirmą kartą, bet anksčiau esame kartu dirbę kuriant „Anties” 30-mečio koncertinį turą. Emilis nuostabus žmogus, nė vieno keiksmažodžio iš jo negirdėjau, nepaisant to, kiek jų prirašyta scenarijuje. Tokio žmogaus, šitaip gerbiančio visą komandą, aktorius, dar reikėtų paieškoti. O visada norisi, kad režisierius pasitikėtų tavimi, tada jauti užnugarį visą laiką, ir atsidėkodamas nori padaryti gerai, tą skolą atiduoti”, - darbą su režisieriumi Emiliu Vėlyviu komentavo choreografas.

„Ar nebijau, kad Lolita Zero užgoš Gytį Ivanauską? Gyčio Ivanausko užgožti neįmanoma. Kaip ir Lolitos Zero. Šis personažas man – vienas iš daugybės mano vaidmenų, aš neleidžiu jiems užgožti manęs”, - teigė G. Ivanauskas.

Pasak jo, toks filmas apie aktualijas, žinoma, kad reikalingas. „Tam tikra prasme tai yra Lietuvos veidas, kaip mes gyvename ir kas mus valdo. Ką čia man slėpti – čigonai, vagys ir ubagai”, - atviravo aktorius.

Kalbėdamas apie šiandienines Lietuvos politines aktualijas, aktorius nesirinko žodžių.

„Dabar madinga raginti žmones pasirašyti peticijas prieš smurtą, bet aš ėjau, sakiau ir sakysiu, kad tokie dalykai negali būti madingi arba nemadingi – reikia tiesiog nustoti mušti vaikus. Dabar ant bangos gerbiamas Karbauskis – tai aš sakyčiau jam iš ten geriau eiti lauk, nes užknisa žąsinai su kokia ten višta priekyje. Aš nežinau, kas tą tvarką gali įvesti, bet kažkas tai turi padaryti. Tačiau kai tie, kurie gyvena didžiausiame š..., eina daryti tvarkos – pasidaro labai blogai”, - piktinosi G. Ivanauskas.

Šokiai, aktorystė, muzikinė karjera – kas toliau? „Cirkas. Aš gi klounas”, - nedvejodamas atšauna Lolitos Zero personažo autorius.

Specialus videointerviu su aktoriumi: