„Filmas, sakyčiau, gal šiek tiek vulgarokas, bet kai kur galima ir daugiau parodyti, jūs net patys nežinote, kokie dalykai vyksta politikoje. Man, atvirai pasakius, kai kur trūko jėgos – bet suprantu, Emilis gal toliau nuo tų visų dalykų, kur mes esame, gal jam sunkiau suprasti, kaip čia kas vyksta, tai kitą kartą aš galėčiau pakonsultuoti dėl scenarijaus”, - po filmo peržiūros teigė politikas.

Pasak jo, „Zero III” jis žiūrėjęs kaip šiuolaikinės Lietuvos politikos dokumentinę juostą, ne kaip parodiją.

„Tikrai parekomenduočiau visiems Seimo kolegoms jį peržiūrėti, kad pamatytų, kaip atrodome iš šono. Bet labiausiai į filmą kviesčiau liberalus – aš juos atpažinau „Zero III”, labai aiškiai matosi, kurios istorijos susijusios su jais. Ateikite ir patys pamatysite – ir savo 106 tūkstančius, ir savo laisvą elgesį, dar ir gėjų vėliavą”, - ragino P. Gražulis.

„Ar aš pats sutikčiau nusifilmuoti E. Vėlyvio filme, jei sulaukčiau tokio kvietimo? Manau, kad taip, jei tik koks nedidelis vaidmuo būtų, bet labiau norėčiau pakonsultuoti dėl filmo scenarijaus politikos ir korupcijos temomis. Nes dvigubi standartai pas mus klesti valdžios sluoksniuose, tai kasdienybė – baisu, kas darosi. Patys pagalvokite: sufabrikuota R. Pakso byla, sufabrikuota koldūnų istorija, V. Uspaskichas pašalintas iš aktyvios politikos, aš ir pats gavau kvietimą į teismą už tai, kad piketavau prie korumpuoto prokuroro namų. Tai kaip vertinti tokius dalykus? O dar kažkas sako, kad čia realybės parodija”, - skundėsi Seimo narys.

„Dėkoju Emiliui už ryžtą, už drąsą, ir linkiu sukurti dar vieną filmą Lietuvai apie politikų supuvimą ir dvigubus standartus”, - užbaigė politikas.

„Zero III” kinuose pradėtas rodyti praėjusį savaitgalį ir startavo itin sėkmingai, aplenkdamas net ir visų laikų populiariausią lietuvišką juostą – „Redirected / Už Lietuvą!”. Per išankstinius seansus ir pirmąjį savaitgalį „Zero III” kino teatruose pamatė 68 300 žiūrovų.

Filmo anonsas: