„Filmuotis Naujojoje Zelandijoje buvo tikras svajonių išsipildymas, tačiau pats darbas mane labai stipriai paveikė. Savo herojės situacijoje nelinkėčiau atsidurti net ir baisiausiam priešui. Paprasta moteris to neiškęstų. Net negaliu įsivaizduoti, kaip gali jaustis kūdikio netenkanti moteris, kuriai likimas netikėtai padovanoja svetimą vaikelį. Kai kasdien jį myli vis labiau, bet nujauti, jog gali ateiti diena, kai teks mergaitę atiduoti tikrai jos mamai. Tai tiesiog košmariška situacija“, – sako A. Vikander.

Jai pritaria ir sutuoktinį suvaidinęs M. Fassbenderis. Aktoriaus herojų drasko kiek santūresni jausmai, vyras labiau linkęs vadovautis protu.

„Mano herojus į situaciją reaguoja kiek kitaip. Jis labiau pragmatiškas, tačiau nusileidžia matydamas žmonos ašaras ir viltingą meilės rastam kūdikiui žvilgsnį. O koks vyras nenusileistų savo mylimam žmogui?“, – retoriškai klausia 39-erių aktorius.

M. Fassbenderis ir A. Vikander susipažino 2014 metais, kuomet pirmąkart susitiko „Švyturys tarp dviejų vandenynų“ filmavimo aikštelėje. Vėliau drauge dalyvavo „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonijoje, tuomet ir patvirtino, jog juos sieja kur kas daugiau nei tik vaidmenys minėtoje dramoje.

„Mūsų santykiai klostėsi labai natūraliai. Tai nereiškia, kad įsimyliu visas aktores, su kuriomis vaidinu filmuose. Tarp mūsų buvo tikra chemija. Esu labai laimingas, kad radome vienas kitą“, – sakė dviems „Oskarams“ nominuotas M. Fassbenderis.

Aktorius kino mėgėjams puikiai žinomas dėl vaidmenų tokiuose filmuose, kaip „Negarbingi šunsnukiai“ ar „Iksmenai“, „Styvas Džobsas“, „12 vergovės metų“ ir kt. Tuo tarpu 28-erių A. Vikander labiausiai išgarsėjo laimėjusi „Oskarą“ už antrojo plano vaidmenį juostoje „Danų mergina“.

Na, o įsimylėjeliams lemtinga drama „Švyturys tarp dviejų vandenynų“ pasakos apie porą, kuri po netrukus iškeltų vestuvių vienui vieni gyvena saloje, o iki pilnos laimės jiems trūksta tik kūdikio. Deja, šis palieka savo tėvus per anksti. Gedint vaikelio, į salos pakrantę vandenyno bangų atplukdytoje valtyje sutuoktiniai randa verkiantį kūdikį – nuostabaus grožio mergaitę. Tomas (akt. M. Fassbenderis) pasiryžęs susisiekti su policija, kad ši imtų ieškoti mergaitės tėvų, tačiau motinystės instinkto užvaldyta Izabelė (akt. A. Vikander) įtikina vyrą, kad tai – dangaus dovana jiems, atsakymas į visas jų maldas ir troškimus.

Beprotiškai mylėdamas savo žmoną, Tomas nusileidžia ir priima svetimą kūdikį į savo šeimą. Tačiau nė vienas jų net neįtaria, kokios bus šio sprendimo pasekmės

Jausminga drama „Švyturys tarp dviejų vandenynų“ į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau penktadienį, lapkričio 18 dieną.

Filmo anonsas: