„Eurovizijos“ klipo, skirto filmui „Zero III“, filmavimas buvo nemažiau įspūdingas nei tikra nacionalinės dainos atranka. Kūrinys buvo repetuojamas ir filmuojamas dvi dienas. Dainą vertino komisija, sudaryta iš Vaidoto Baumilos, Jurijaus Smorigino, Ramūno Zilnio ir Justės Arlauskaitės-Jazzu. Gyčiui Ivanauskui scenoje talkino profesionalūs šokėjai – jo studentai. Gytis, kūręs šokio choreografiją, ant scenos repetavo drauge.

Paklaustas apie „Eurovizijos“ scenos filmavimą, Emilis Vėlyvis liko santūrus. „Nenoriu sugadinti reginio žiūrovams, todėl per daug neatvirausiu. Galiu pasakyti tik tiek – ekrane išvysite aukščiausio lygio pasirodymą, su kuriuo ne tik nepadarytume gėdos Lietuvai, bet ir pretenduotume mažiausiai į finalą“, – pasakojo režisierius.
„Tiesą sakant, viso „Eurovizijos“ konkurso iki galo taip ir nesu matęs. Tačiau tai netrukdė. Gal net atvirkščiai – leido be jokių išankstinių nusistatymų sukurti tokį reginį, nuo kurio nesinorėtų atitraukti akių nei akimirkai“, – kalbėjo E. Vėlyvis.

Aktorius ir choreografas Gytis Ivanauskas teigė, buvęs nustebintas režisieriaus požiūrio ir kūrybinės grupės profesionalumo. „Viskas buvo atidirbta iki detalių. Net sunku patikėti, kad vienai filmo scenai buvo skirta tiek dėmesio – daugiau nei 50 žmonių komanda, scena, kurios gali pavydėti net nacionalinis transliuotojas, fantastiški kostiumai. Jau net nekalbu apie specialiai filmui sukurtą dainą“, – įspūdžiais dalinosi G. Ivanauskas.

„Kai išgirdome finalinį režisieriaus „cut“, visi plojo atsistoję. Tai turbūt geriausias įvertinimas prisidėjusiems. Gaila tik vieno – kad šio kūrinio nepamatysiu iki pat filmo „Zero III“ premjeros“ , – teigė G. Ivanauskas.

Emilio Vėlyvio režisuoto filmo „ZERO III“ premjera įvyks 2017 m. sausio 27 d.

„ZERO III“ kuria prodiuserių kompanijos „Kino kultas“ ir „Neverever“. Tai ketvirtasis Lietuvoje kuriamas pilnametražis režisieriaus E. Vėlyvio filmas, pirmieji – „Zero“, „Zero II“ ir „Redirected“ – Lietuvoje susilaukė milžiniško žiūrovų dėmesio.