Filmo prodiuserės Ievos Černiauskaitės teigimu, kol kas atvejai yra pavieniai, tačiau į juos visus reaguojama griežtai.

„Tai yra įstatymų pažeidimai ir jie nebus toleruojami. Kol kas užfiksavome tik kelis atvejus, kai žiūrovai kino salėje filmavo filmą savo mobiliaisiais telefonais. Visais atvejais pažeidėjai buvo pagauti. Skatiname gerbti filmo kūrėjus, aktorius ir visą kūrybinę grupę. Tik taip galėsime patys tobulėti ir kurti dar kokybiškesnį kiną“, – kalbėjo I. Černiauskaitė.

Kino teatrai taip pat sureagavo į pirmuosius filmo piratavimo atvejus. „Forum Cinemas“ projektų vadovo Gintaro Plytniko teigimu, „Gautas iškvietimas 3“ yra vienas labiausiai pageidaujamų filmų internete.

„Tai natūralu, nes filmas stipriai reklamuojamas, jis populiarus ir jam galioja N-16 amžiaus indeksas, kas reiškia, kad jo atsidūrimas viešoje erdvėje komunistiniu dalybų principu (visiems po lygiai ir nemokamai) lemtų didelę paklausą ir apsivogusiojo populiarumą. Gaila, bet vagims visiškai nesvarbu, kad jų trokštamo filmo kūrėjai gyvena iš savo darbo. Žinome šiuos psichologinius faktorius, žaibu reaguojame į bet kokius filmavimo pranešimus. Tai esame darę praeityje ir žinome, kad tokios priemonės tikrai veikia, nes tai vienintelis būdas saugoti privačią nuosavybę“, – pasakojo G. Plytnikas.

Komedijos „Gautas iškvietimas 3“ kūrėjai nusprendė paviešinti vaizdo klipą iš filmo, kuriame aktorės Giedrės Giedraitytės įkūnijama pareigūnė Sima Simonaitytė ir komikas Mantas Katleris kreipiasi į žiūrovus ir prašo atsakingai žiūrėti į piratavimą. Klipe pademonstruojama, kokios kokybės filmų gali tikėtis žiūrovai, kurie be jokios sąžinės graužaties nelegaliai siunčiasi filmus ir jais dalinasi.