Paklaustas, ar naujame filme bus Lietuvos politikos aktualijų, E. Vėlyvis neslėpė idėjų sėmęsis būtent iš politikų. „Nors tai yra juodojo humoro komedija, kurioje viskas šaržuojama ir hiperbolizuojama, tačiau, dalis tiesos tikrai yra. Lietuviškas politikos pasaulis yra toks juodas, toks stiprus, kad būtų nuodėmė iš jo nepasiimti įdomiausių elementų. Tikiu, kad filme save atpažins ne tik politikos veikėjai, bet ir žurnalistai, įmonių vadovai ar specialiųjų tarnybų pareigūnai. Apie viską kalbėsime taip atvirai ir taip realistiškai, kad rimtai svarstau, ar po šio filmo nebūsiu priverstas emigruoti ir slapstytis“, – juokavo E. Vėlyvis.

Pliaupiant lietui, nuo pat ankstyvo ryto Prezidentūros prieigose su skėčiais būriavosi filmo kūrybinė grupė. Nepaisydami darganoto oro, Inga Jankauskaitė, Rimantė Valiukaitė, Remigijus Sabulis ir Ramūnas Rudokas buvo puikios nuotaikos. Prieš pat filmavimą Emilio Vėlyvio komanda laikėsi visų kinui būdingų tradicijų – po pirmojo kadro buvo daužoma lėkštė su visos komandos parašais. Po to kiekvienas komandos narys pasiėmė po šukę atminčiai. Toks lėkštės daužymas, pasak režisieriaus Emilio Vėlyvio, yra tarsi sėkmės garantas filmui.

Naujasis Emilio Vėlyvio filmas „Zero III“ pačiomis ryškiausiomis spalvomis pieš Lietuvos politiką, žiniasklaidą, verslą, elitą ir ryšius, apie kuriuos geriau nežinoti. E. Vėlyvis žiūrovams žada neišnarpliojamą aistrų ir interesų kokteilį, pagardintą paleistuvystės ir korupcijos prieskoniais. Pagaliau bus atskleista, kaip iš tiesų funkcionuoja Lietuvos valstybė.

Naujoje filmo dalyje pamatysime pamėgtus aktorius – Ingą Jankauskaitę, Ramūną Cinėną, Rimantę Valiukaitę, Gytį Ivanauską, Mindaugą Papinigį, Kęstutį Jakštą, Ramūną Rudoką, Andrių Bialobžeskį ir kitus.

Nuotraukų albume - filmavimų akimirkos: