„Prieš maždaug 10 metų su keliais draugais gėriau alų Kudirkos aikštėje. Buvau ką tik persikraustęs gyventi į Vilnių, todėl dar nežinojau, kad taip daryti negalima. Atvažiavo ekipažas, visus keturis susigrūdo į automobilio galą. Man teko sėdėti draugui ant kelių. Nusivežė, berods, į trečią policijos komisariatą – prie Halės turgaus. Ten visus suregistravo, nufotografavo ir įspėjo“, – pasakojo T. Vidmantas.

Režisieriaus teigimu, nei tada, nei dabar jokio pykčio dėl šio incidento nebuvo. „Pats kaltas buvau. Reikėjo pasidomėti miesto taisyklėm. Bet tikrai nesigailiu, kad taip nutiko. Pavyzdžiui, pirmą kartą gyvenime tą naktį susidūriau su tikra prostitute. Sėdėjom ant vieno suolo, laukėm savo eilės. Tik man viskas buvo įdomu ir nauja, o ji sau ramiai šalia manęs snaudė. Panašu, jau žinodama, koks scenarijus jos laukia“, – prisiminė Tadas Vidmantas.

Tado Vidmanto nauja juodosios komedijos apie policiją „Gautas iškvietimas“ dalis – „Gautas iškvietimas 3“ kino teatruose pasirodo spalio 7 d. Tęsinyje žiūrovų pamėgtas 7-asis policijos komisariatas po pirmojo filmo sėkmės daro tai, ką pareigūnams tenka daryti itin retai – išleisti dideles sumas pinigų. Ekipažai lyg magnetas traukia bėdas, sudėtingiausius iškvietimus ir keblias situacijas, todėl pinigai tvirtose teisingumo rankose ilgai neužsibūna.

Ekranuose žiūrovai vėl pamatys pamėgtus pirmosios dalies aktorius – Inetą Stasiulytę, Timūrą Augucevičių, Marių Repšį, Vaidotą Grincevičių, Leonardą Pobedonoscevą, Ramūną Cicėną bei visiškai naują Manto Katlerio ir Artūro Svorobovičiaus ekipažą. Antro plano vaidmenyse kūrybinė komanda vėl subūrė pramogų žvaigždyną. Filme pasirodys Astą Valentaitė, Donatas Katkus, Daina Bilevičiūtė, Erika Dženings, vos į ekraną telpantis Jonas Valančiūnas ir kiti.