Filmų programą sudarys pirmieji jo sukurti eksperimentiniai filmai „Violence“ (rodytas 2014m. filmų festivalyje „Kino Pavasaris“) bei „Color of Noise“, taip pat J.P.Sartre'o novelės „Šleikštulys“ įkvėptas filmas „Nausea“ ir kiti trumpametražiai – Portugalijoje filmuotas šokio filmas „Tristeza do Mar“ bei trumpas klipas apie Londoną „Trashy London“.

Vytautas Tinteris – naujosios kartos lietuvių kino režisierius studijavęs kino meną Taline ir Prahoje. Šiuo metu dirba kino srityje Paryžiuje ir kartais grįžta į Lietuvą nufilmuoti sentimentalių, jaunystę primenančių filmų.

Gyvenusiam Londone, Paryžiuje, Prahoje, Taline ir Lisabonoje, Vytautui Tinteriui labiausiai rūpi rytų europiečio identiteto problemos, ypač vadinamoji 90-ųjų prarastoji karta, viena koja išvykusi į užsienį, tačiau kita – šaknimis įaugusi į Lietuvą.

Režisierus pasakoja apie savo asmeninę emigranto patirtį: „Aš pasiemu savo VHS kamerą ir tranzuoju iš Paryžiaus į Vilnių. Kažkur Tarp Paryžiaus ir Vilniaus, tarp Berlyno ir Kauno, tarp Londono ir Marijampolės yra ta karta žmonių, nepritapusių Lietuvoje, bet ir nesutiktų išskėstomis rankomis užsienyje, ir ji klajoja po Europa be vietos ir tapatybės. Tai karta žmonių, kurie pasakė „Ne“ Lietuvos politinei ir ekonominei sistemai, bet netapo vergais Anglijos sandėliuose; kuri pasirinko kelią, kuris didžiosios visuomenės dažnai yra smerkiamas. Pats grįžes einu į pasimatymus tik su Sodra, darbo birža ir VMI“ – juokiasi Vytautas.

„Plastikinių rūmų žmonės“ – rugsėjį Kaune ir Berlyne pradedamas filmuoti debiutinis pilnametražis filmas. Tai tragikomedija, pasakojanti apie konservatyvioje ir provincialioje Lietuvos visuomenės dalyje gyvenančius laisvos sielos Adomą ir jo merginą Mariją. Adomas sunkiai dirba fabrike tam, kad galėtų išpildyti savo svajonę – išvažiuoti studijuoti vizualiųjų menų Vokietijoje.

Po seanso bus rengiamas vakarėlis su šokiais iki ryto.

Renginio pradžia 20 val, renginys nemokamas.