A.Hopkinsas filme gavo išties įsimenantį vaidmenį – čia jis tampa narkotikų karaliumi. Juosta, kurią pristato „Šerlokas Holmsas: šešėlių žaidimas“ prodiuseris Joelis Silveris, pasakos istoriją apie jauną po Europą pakeliauti nusprendusią amerikiečių porelę. Atostogų metu F. Jones herojė Džiuljeta sunkiai suserga, paaiškėja, jog merginai reikia transplantuoti inkstą. Kadangi sveikatos draudimu jaunuoliai nepasirūpino, Keisiui (akt. N. Haultas) tenka suktis iš padėties: šis tampa ekscentriško turkų nusikaltėlio vairuotoju, o netrukus gauna užduotį: iš narkotikų karaliaus ir didžiausio B. Kingsley herojaus priešo pavogti didžiulę narkotikų siuntą. Planas neišdega ir dabar jau mirti gali ne tik naujo inksto laukianti mylimoji, bet ir pats Keisis.

„Iš pradžių buvome nusprendę filmą pavadinti „Autobahn“, nes pats įdomiausias veiksmas vyksta Vokietijos greitkeliuose, kur neribojamas greitis. Keisis pas savo Džiuljetą turi atvykti greičiau nei jį pagaus A. Hopkinso vaidinamo personažo smogikai, tad trileryje netrūks nei greitų automobilių, nei lenktynių, nei įtempto veiksmo“, – sako režisierius Eranas Creevy, išgarsėjęs puikiai įvertintu filmu “Sveiki atvykę į spąstus”.

„Kuo toliau, tuo dažniau man tenka vaidinti blogiukus. Aplinkiniai juokauja, kad senstant mano išvaizda vis labiau primena maniaką ar nusikaltėlį. Nežinau, ar tai tiesa, bet tikiuosi, kad pasaulis mane prisimins kaip gerą aktorių, o ne niekšą“, – juokiasi 78-erių kino ekranų veteranas.

Filmas „Nešdintis visu greičiu“ į Lietuvą atvažiuoja jau rugpjūčio 26 dieną, o kol kas kviečiame pamatyti trilerio anonsą: