„DC Comics“ šį savaitgalį dėjo daug pastangų siekdami atgaivinti savo reputaciją po žiūrovų nesužavėjusio filmo „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) pasirodymo. „Nuostabioji moteris“ tam yra bene geriausias priešnuodis.

Filme bus pasakojama apie Gal Gadot įkūnijamą amazonę, kurią netyčia sutiktas vyras (akt. Chris Pine) atveža į civilizaciją. „Nuostabioji moteris“ kartu veikia ir kaip istorinis filmas – jo veiksmas vyksta Pirmojo pasaulinio karo metais, – ir kaip daug ką įsiutinsiantis feminizmo pavyzdys – net anonse yra užsimenama, kad Nuostabioji moteris neprivalo klausyti jokių vyrų nurodymų.

Iškart galima pastebėti, kad juosta vizualine prasme skiriasi nuo įprastinių Zacko Snyderio darbų „DC Comics“ visatoje. Anonsas yra spalvingas, labiausiai praturtintas ryškaus Nuostabiosios moters kostiumo, o veikėjai elgiasi laisvai, sugebėdami ir pajuokauti bei tokiu būdu kiek nuramindami žiūrovus, besišaipiusius iš perspausto „DC Comics“ rimtumo.

Be G. Gadot ir C. Pine‘o filme taip pat pasirodys Robin Wright, Connie Nelson ir Lucy Davis. Juostos režisierė ir pirma moteris, režisuojanti filmą apie superherojus – Patty Jenkins.