Lietuvė su M. Robbie susipažino Budapešte, kur jos vyras Dexteris Fletcheris filmavosi juostoje „Terminalas“. „Susipažinau su labai kieta ir šaunia mergina – Margot Robbie. Jai – tik 25-eri, o ji jau supranta, kad būti vien tik aktore, kad ir labai žymia, negana, todėl sukūrė savo kompaniją ir štai – prodiusavo pirmą filmą! Myliu tokias moteris, kurios nenori būti gražiu žaisliuku kitų rankose! Margot šią vasarą kopia į Holivudo Olimpą – per du mėnesius – dvi blokbusterinės premjeros: „Tarzanas: džiunglių legenda“ ir „Savižudžių būrys“. Neblogai… Mergaitei iš Australijos miestelio. Jūs ją tikriausiai žinote iš „Volstryto vilko“. Ji čia ta pati, dėl kurios ne tik Leonardo DiCaprio kraustėsi iš proto, bet ir matyt pusė vyriškos giminės. Šaunu, kai ne tik grožis pas žmogų, bet ir protas, nors jo dažnai niekam nereikia“, – po pažinties savo įspūdžiais pasidalino D. Ibelhauptaitė.

M. Robbie vos spėjusi išgarsėti iškart buvo išrinkta į daug žadančių jaunųjų talentų topą, o ką jau kalbėti apie seksualiausiųjų sąrašus…

„Kai pažiūri į aktores filmuose, jos visuomet gražios ir lieknos. Tokios yra Holivudo taisyklės, tokie stereotipai. Tu nuolat jauti spaudimą, nes žinai, kad išvaizda – kone svarbiausia kino pramonėje“, – sako aktorė.

Jai pritaria ir D. Ibelhauptaitė. Anot riežisierės, Margot – visiškai kitokia, nei 90 proc. Holivudo. Ji pati pasakojo, kad norėjo atsisakyti vaidmens filme „Tarzanas: džiunglių legenda“, nes galvojo, jog jos veikėja bus bestuburė skysta mergelė ir abejojo, ar jai šis vaidmuo tiks. Tačiau po susitikimo su režisieriumi, kurio metu ji papasakojo savo viziją, viskas pasikeitė. M. Robbie pasakojo, kad suprato, jog tai – puiki proga parodyti visiškai kitokią Džein, nei ji buvo vaizduojama anksčiau. Ji – labai tikras, paprastas, žemiškas žmogus, tikra atgaiva“, – pasakojo D. Ibelhauptaitė.

Filme „Tarzanas: džiunglių legenda“ bus pasakojama visiškai kitokia šio herojaus istorija. Kūrėjams pavyko suburti ir įspūdingą žvaigždžių komandą: juostoje drauge su A. Skarsgardu ir M. Robbie pasirodys tokie kino grandai, kaip Samuelis L. Jacksonas, Christophas Waltzas.

„Bandėme sukurti netikėtą ir neįprastą scenarijų, nes klasikinę Tarzano istoriją jau žino kiekvienas. Veiksmą perkėlėme į miesto džiungles ir Tarzaną apgyvendinome Londone. O toliau nutinka įspūdingi dalykai“, – intriguoja režisierius Davidas Yatesas.

Juosta „Tarzanas: džiunglių legenda“ Lietuvos kino teatruose pasirodo jau liepos 8 dieną, o itin laukiamas veiksmo filmas „Savižudžių burys“ – rugpjūčio 5 dieną. Štai šių juostų anonsai: