Į Norvegijoje įsikūrusį „Andoy fiske-camp“ žvejybos kempingą drauge su L. Pobedonoscevu iškeliavo draugai ir kolegos – aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Mantas Vaitiekūnas, režisierius Kęstutis Gudavičius ir prodiuseris Mantvidas Žalėnas. Tačiau pagrindinis šio kelionės tikslas buvo visai ne žvejyba, o filmo „Tarp mūsų berniukų...“ tęsinio aptarimas.

Darbinė kelionė, suderinta su poilsiu laukinėje gamtoje, truko net septynias paras, tačiau jos priminė vieną ilgą dieną, nes visos kelionės metu Norvegijoje tvyrojo poliarinė diena. Grįžę namo keliautojai juokavo, kad tai buvo viena smagiausių vyriškų išvykų, gerokai pranokusi netgi filmo „Tarp mūsų berniukų...“ nuotykius. Kelionėje netrūko nei linksmų istorijų, nei teatrinių improvizacijų, nei, žinoma, kalbų apie moteris.

2000 kilometrų įveikusių vyrų nuotaikos nesugadino ir sugedęs automobilis ar pasibaigęs kuras ir jo paieškos, nuklaidinusios į Laplandijos platybes.

Kelionėje aktoriai ne tik intensyviai diskutavo apie naujojo filmo scenarijų, dalinosi asmeninėmis savo pačių patirimis, bet ir smagiai leido laiką gaudydami didžiausias savo gyvenimo žuvis. Lietuvių įkurtame „Andoy fiske-camp“ žvejybos kempinge vyrai mėgavosi pirtimi, žuvies rūkimu, netgi čia pat sugautų žuvų skrodimu, išnaršė kone visus Andoy saloje esančius kalnus ir maudėsi ištirpusių ledynų ežeruose. Po kelionės visi vienbalsiai sutarė, jog kelionės įspūdžiai ir patirtos istorijos bus puikus įkvėpimas kuriant antrają filmo „Tarp mūsų berniukų...“ dalį.

Populiariausia visų laikų komedija Lietuvoje „Tarp mūsų berniukų...“ užkariavo daugiau nei 200 000 žiūrovų ir visų laikų Lietuvos kino tope įsitvirtino 5 vietoje, po mega hito „Įsikūnijimas“. Šią žiemą komedijos kurėjai žada dar didesnę juoko dozę žiūrovams.

Šį kartą berniukai iškeliaus... į klasės susitikimą. Prieš susisitikimą su seniai matytais klasės draugais, vyrai nuspręs atsiplaiduoti ir vieną naktelę kaip reikiant paūžti. Kitaip sakant, prisiminti jaunytę: merginos, išgertuvės ir pirtelė. Ar ketveriukė ištvers iš koto verčiančias naktines linksmybes, ar jie pasieks kelionės tikslą ir dalyvaus klasės susitikime?

Nutrūktgalviški nuotykiai, iki ašarų juokingos situacijos, iki ašarų juokingos istorijos apie moteris ir tikras vyriškas solidarumas naujoje komedijoje „Tarp mūsų, berniukų... Klasės susitikimas“ Lietuvos kino teatruose pasirodys jau šią žiemą.