Movies.com vertintojų teigimu, „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ turėtų būti įrašytas į kino istoriją nuo pat jo premjeros dienos. Filmo kūrėjai atskleidė publikai tai, ko nebuvo galima išvysti ankstesniuose anonsuose. Žiūrovai gali išvysti, kaip atrodė Namibijoje vykę „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ filmavimai. Kadruose matyti ne tik filmo aktoriai, bet ir režisierius G.Milleris.

„Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ filmavimo užkulisiai:

Trumpai parodomi ir meistriškai motociklininkų atliekami triukai. Filmo siužetą, kai Pašėlusio Makso, imperatorės Furiozos ir jų bendrakeleivių sunkvežimį atakuoja motociklininkų būrys, išvysti galite čia:

Praktinio darbo ir visiško atsidavimo filamavimo aikštelėje šalininkas G.Milleris teigė pasinaudojęs moderniausiomis technologijomis, tačiau ne tam, kad suteiktų juostai didingumo kompiuterių pagalba, o kad kuo preciziškiau nufilmuotų aktorius, dirbančius ant savo galimybių ribos. „Norėjome kaip įmanoma geriau įamžinti veiksmo mastą ir energiją. Galėjome pritaisyti kameras ten, kur prieš 30 metų būtume tik svajoję, su „Edge Arm“ sistema galėjome įamžinti kariaunos vaizdus taip, kad kamera tarsi skrodžia kelio žvėrių būrį. Galėjome pasirūpinti aktorių saugumu jiems kaunantis ant automobilių ir ištrinti lynus, tačiau, jei filme matote Maksą kabantį aukštyn kojomis tarp dviejų automobilių – tai Tomas Hardy. Jis taip kabėjo iš tiesų“, – kalbėjo kino kūrėjas.

Daugiau naujienų – „Facebooke“.