Moters atliekama daina „The Hanging Tree“ tapo filmo garso takelio hitu ir įkopė į Didžiosios Britanijos muzikos Top 30. U.K.'s Official Charts Company duomenimis, kūrinys užima 29-ą vietą labiausiai perkamų dainų sąraše ir sparčiai kyla aukštyn.

Šis laimėjimas – itin brangus ir reikšmingas J. Lawrence, nemėgstančiai dainuoti ir teigiančiai, kad daryti tai viešai – didžiausia jos baimė. Tokią informaciją patvirtino ir filmo režisierius Francis Lawrence, atskleisdamas, jog filmuojant šią sceną aktorė labai jaudinosi ir keliskart apsiverkė.

„Ji bandė išsisukti ir prašė, kad šį kūrinį įdainuotų Lorde, tačiau norėjome, kad „The Hanging Tree“ skambėtų kaip paprastos merginos, o ne profesionalės daina“, - atviravo režisierius, teigdamas, kad šios scenos filmavimai užtruko visą dieną.

„Tikriausiai Jen manęs už tai nekenčia, tačiau rezultatas pasirodė esąs fantastiškas ir vertas pastangų!“, - pridūrė Francis Lawrence.

Šiuo metu kinuose rodomame filme „Bado žaidynės: Strazdas Giesmininkas. 1 dalis“ Ketnė (akt. Jennifer Lawrence) atsipeikėja keistoje vietoje, kur žmonės, nors ir gyvendami itin vargingai, stovi išdidžiai iškėlę galvas ir apie prezidentą Snou (akt. Donald Sutherland) kalba garsiai ir niekinančiai. Netrukus paaiškėja, kad tai – paslaptinga 13-oji apygarda, sukilėlių bastionas, apie kurio egzistavimą dauguma žmonių visoje šalyje net nenutuokia.

Ketnė sunkiai susitaiko su jai tekusia našta – būti šalies išsilaisvinimo simboliu Strazdu giesmininku. Vienintelis jos noras – apginti artimuosius ir nebesivelti į didžiąją politiką ar sukilimus. Tačiau su netikėta pagalba iš pačios artimiausios prezidento Snou aplinkos, Ketnė galų gale bus priversta priimti savo likimą...

Filmo anonsas:

J. Lawrence atliekama daina „The Hanging Tree”: 
Daugiau naujienų – „Facebooke“.