Amerikiečių aktorė, pažįstama iš tokių populiarių televizijos serialų kaip „Kalėjimo bėgliai“ ar „Vaikštantys numirėliai“ (kartais taip pat vadinamas „Vaikščiojantys negyvėliai“ – red. past.) „USA Today“ prisipažino, kad jos personažų gyvybei nuolat kyla grėsmė – ar tai būtų zombiai, ar narkotikai ir pikta linkintys nusikaltėliai, ar audros rūstybė. „Mielai nors sykį kino ekrane išvengčiau mirtino pavojaus ir sudalyvaučiau projekte, kur man nelemta nuolat bijoti mirties. Tačiau jaučiu, kad mane traukte traukia prie istorijų, kur herojai kovoja už savo gyvybę. Jos labai įdomios, nes kovojant už išlikimą atsiskleidžia pirminiai instinktai“, – kalbėjo S.W.Callies.

Keletą filmo akimirkų su meteorologę ir mokslininkę vaidinančia Sarah Wayne Callies išvysti galite čia:


Trileris „Audros sūkuryje“ seka įvairius herojus – ką tik mokyklą baigusius moksleivius, jų tėvus, mokyklos vadovybę ir įspūdingoje šarvuotoje transporto priemonėje, pavadintoje „Titus“, keliaujančius tornadų medžiotojus. Žvelgiant į tamsų dangų ir vis sparčiau įsisukančius viesulus gali pasirodyti, kad artėja pasaulio pabaiga. Veiksmas rutuliojasi Oklahomos valstijoje, tą dieną, kai pavojingoji sritis yra pakrikštijama Tornadų alėjos vardu.

„Audros sūkuryje“ režisieriaus Steveno Quale’o teigimu, kurti šią juostą paskatino pati gamta. „Pastaruosius penkerius metus tornadų aktyvumas buvo tiesiog beprotiškas. Šiuo filmų norėjome parodyti kokie įspūdingi ir mirtini jie gali būti, norėjau, kad viskas atrodytų kaip įmanoma tikroviškiau, todėl pasinaudojome ir tikrais dokumentiniais kadrais. Šis filmas viesulams, tarsi „Juros periodo parkas“ dinozaurams – parodo daugybę mirtį nešančių tornadų rūšių“, – tvirtino jis.

Kino pasaulyje pranašaujama, kad „Audros sūkuryje“ gali pakartoti filmo „Gravitacija“ sėkmę įspūdingai atvaizduojant veiksmo aplinką. Viską savo kelyje plėšiančius, kilometrus besidriekiančius, pastatus su žeme maišančius ir ugnį svaidančius viesulus Lietuvos žiūrovai išvysti galės jau nuo rugpjūčio 8 dienos.