Gvatemaloje gimęs 35-erių aktorius labiausiai kino pasaulyje išgarsėjo atlikęs pagrindinį vaidmenį 2013-ųjų brolių Coenų filme „Groja Liuinas Deivisas“ (angl. „Inside Llewyn Davis“). Digitalspy.co.uk O.Isaacas papasakojo, kad rolę juostoje „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ gavo dėl vaidmens brolių Coenų filme, nors įtakos turėjo ir tai, jog jis yra pasirodęs ankstesniame naujojo trilerio režisieriaus Hosseino Amini filme, 2011-ųjų juostoje „Važiuok“ (angl. „Drive“).

Labai skirtingų rolių besiimantis O.Isaacas teigė, kad aktoriumi-chameleonu stengiasi būti sąmoningai. „Esu kilęs iš Lotynų Amerikos, dėl šio fakto daugybė durų kino pasaulyje būna uždarytos. Pietų amerikiečius norima įsprausti į tam tikrą kategoriją, duoti tik vienos rūšies vaidmenis. Aš nenoriu, kad žmonės manytų, kad esu nuspėjamas, vaizduotųsi žinantys, ką moku ir koks esu. Noriu stebinti tikdamas įvaraus žanro filmams“, – kalbėjo jis.

Beje, įdomu ir tai, kad kitąmet O.Isaacą kino ekrane išvys ir fantastikos mėgėjai – jis gavo vieną pagrindinių vaidmenų naujajame J.J.Abramso filme „Star Wars Episode VII“.

O.Isaaco herojus Raidalas naujajame trileryje „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ atrodo smalsus, besidomintis vyrų pinigais, o moteris kerintis žvilgsniu ir žavia šypsena. Nors jis yra amerikietis, moka graikų kalbą ir noriai pelnosi iš patiklių turistų. Didžiąją dalį filmo žiūrovai bus priversti spėlioti – kokia yra vieno ar kito herojaus motyvacija elgtis vienaip ar kitaip, kas iš tiesų blogas, o kas geras? Ypač įdomus Raidalo ir V.Mortenseno herojaus Česterio Makfarlando bendravimas, daugeliu akimirkų net intensyvesnis nei jaunojo gido susižavėjimas Makfarlando žmona Kolete (akt. K.Dunst). Staigmenų nepašykštės ir netikėtas filmo finalas, kuris, pasak O.Isaaco buvo ypač emocingas besifilmavusiems aktoriams.

Filmo „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ istorija prasideda, kai rafinuota ir elegantiška amerikiečių pora atvyksta į Atėnus. Čia sutuoktiniai susipažįsta su jaunu turistų gidu. Tačiau netrukus įvykstanti žmogžudystė paverčia juos vienas kito draugijos įkaitais. Daugybę paslapčių bei intrigų slepiančią istoriją Lietuvos žiūrovai galės išvysti jau nuo rugpjūčio 1 dienos.

Filmo „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ anonsas: