Aleksandro Rybako daina „Into a Fantasy“ likus vos kelioms savaitėms iki pasaulinės „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ premjeros buvo įtraukta į šio animacinio filmo garso takelį. Tai – ne vienintelis atlikėjo vaidmuo, kuriant dviem „Oskarams“ ir „Auksiniam gaubliui“ nominuoto filmo tęsinį. Jis įgarsino pagrindinį filmo herojų – jaunąjį vikingą Žagsulį norvegiškoje filmo versijoje. Savo balsą šiam personažui A. Rybakas paskolino jau antrą kartą – Norvegijoje žiūrovai galėjo išgirsti atlikėją ir pirmojoje, 2010 m. Venecijos kino festivalyje 3D apdovanojimu įvertintoje, filmo „Kaip prisijaukinti slibiną“ dalyje.

Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ Aleksandras Rybakas taip pat atliks pergalę „Eurovizijos“ dainų konkurse ir pasaulinę šlovę jam atnešusią dainą „Fairytale“, susitiks su vilniečiais bei sostinės svečiais, dalins autografus.

Po baltarusių kilmės atlikėjo iš Norvegijos pasirodymo „Oze“ veikiančiame kino centre „Multikino“ įvyks filmo „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ premjera. Apie vikingų ir slibinų draugystę pasakojančią juostą lietuviškai įgarsino aktoriai Džiugas Siaurusaitis, Agnė Šataitė, Ramūnas Cicėnas, Daumantas Ciunis, Agnė Kaktaitė, Remigius Sabulis, Jonas Šarkus, Tomas Rinkūnas.