Šią dieną visi bus vaišinami kava, arbata ir sausainiais. Gimtadienio proga kino teatras dirbs gerokai ilgiau - paskutiniai filmų seansai prasidės jau po vidurnakčio.

Šeštadieniniame repertuare - nauji lietuviški filmai „Laiškai Sofijai“ (rež. Robert Mullan ) ir tik šį penktadienį Lietuvos ekranuose pasirodysiantis „Streikas“ (rež. Romas Zabarauskas), naujausia režisieriaus Woody Alleno drama „Džesmina“, Joshua Michael Stern‘o režisuotas pasakojimas apie išskirtinę asmenybę šių laikų istorijoje – technologijų amžiaus ikoną, brangiausio pasaulyje prekės ženklo „Apple“ įkūrėją Steve‘ą Jobsą filme „Jobs“.

Kriminalinė komedija apie mafijozų Mandzonių šeimą ir jų bandymą pradėti gyvenimą iš naujo Prancūzijoje puikiai papasakos kultinis režisierius Luc‘as Besson‘as filme „Šeima“, o norinčius pamatyti paskutinį Johnny Depp‘o darbą kviečiame į filmo „Vienišas klajūnas“ (rež. Gore Verbinski) seansą. Romantiškas Paryžius ar egzotiška Kuba sužavės visus, atėjusius pamatyti filmų „Magiškas Paryžius 3“ ir „7 dienos Havanoje“.

Senamiestyje įsikūręs kino teatras „Pasaka“ laukia visų kaimynų jau šį šeštadienį nuo 14.00 val.