Dėl pagrindinio 70-ojo festivalio prizo "Auksinio liūto", kuris bus įteiktas rugsėjo 7 dieną, varžosi 20 juostų, iš jų penkios amerikietiškos ir aštuonios britiškos.

"Nekenčiu kosmoso", - sako S.Bullock herojė Rajan Stoun filme, kuriame jos partnerį vaidina G.Clooney ir kuriame jų erdvėlaivį sudaužo nesėkmingai į šnipinėjimui skirtą palydovą paleistos rusų raketos sukelta nuolaužų lavina.

Po juostos pristatymo vykusioje spaudos konferencijoje S.Bullock ir G.Clooney sakė, jog filmas, kurį režisavo meksikietis Alfonso Cuaron, buvo vienas daugiausiai jėgų pareikalavęs iš visų, kuriuose jie vaidino.

"Fiziškai ir psichiškai tai buvo labiausiai beprotiškas, keisčiausias ir sunkiausias dalykas. Bet taip sužinai, iš ko esi padarytas", - kalbėjo S.Bullock.

Kosmose nėra garso, skelbia filmo pradžioje pasirodantis užrašas, nors triukšmingas juostos garso takelis ir 3-D sprogimai byrančio erdvėlaivio viduje liudija priešingai. Per visą pusantros valandos trunkantį filmą įtampos yra kur kas daugiau, nei žada bet kuris filmo reklaminis klipas.