Pagrindinį komedijos herojų įkūnija Sergejus Svetlakovas – bene garsiausias šių laikų Rusijos humoristas. Aktorius žiūrovams puikiai pažįstamas iš „Comedy Club“, „Prožektor Peris Hilton“ bei KVN laikų. Jo žmonos vaidmenį meistriškai įkūnijo Vera Brežneva, išgarsėjusi filmuose „Liubov v bolšom gorode“, „Jolki“, taip pat dainuodama grupėje „Viagra“. „Džiunglėse“ taip pat vaidina Marina Diuževa, Aleksandras Polovcevas ir kt.

S. Svetlakovas viename interviu prisipažino, kad egzotiškame krašte filmuojant juostą “Džiunglės”, kiekviena diena kūrybinei komandai pateikė staigmenų bei siurprizų.

“Tai mes iš kadro gyvatę traukdavome, tai antrame plane driežas prabėgdavo, tai šilumos smūgį gavęs operatorius nukrisdavo su visa kamera filmavimo aikštelėje. Kiekvieną dieną susidurdavome su ekstremaliais netikėtumais”, - pasakojo vienas garsiausių Rusijos humoristų.

Šį filmą taip pat prodiusuojantis aktorius išdavė, kad į šmaikščią ir intriguojančią “Džiunglių” juostą visi įspūdingi kadrai nepateko.

“Gaila, po montažo buvo nutarta atsisakyti tokių scenų, kur aš su dantimis gaudau žuvį ar šiuolaikinis mūsų su Vera šokis paplūdimyje. Tačiau jau dabar galvojame apie filmo pratęsimą, todėl nutarėme pasitaupyti”, - sakė S. Svetlakovas.

Rusiška komedija „Džiunglės“ pasakoja apie sutuoktinius Sergejų ir Mariną, kurios ištiko šeimyninio gyvenimo krizė. Kad išgelbėtų santuoką, Marina įkalba vyrą vykti į egzotišką kelionę. Visą kelią nenutyla sutuoktinių barniai, per kuriuos jie galiausiai atsiduria neįtikėtinai gražioje, bet negyvenamoje saloje, pasimetusioje kažkur vandenyne. Vietoj to, kad kovotų dėl išgyvenimo, sutuoktiniai toliau aiškinasi santykius, kol tai perauga į tikrą karą. O be to, pasirodo, kad saloje gyvena kovingų čiabuvių gentis! Ar išgelbės meilė jei ne pasaulį, tai bent du nevykusius keliautojus, o svarbiausia – jų santykius? Įspūdingi filmo vaizdai, nufilmuoti tikrų tikriausioje tropinėje saloje, žmonių mylimi aktoriai ir kvapą gniaužiantys nuotykiai šaltą žiemą perkels į karštą vasarą ir padovanos tikrai gerų emocijų...