Filmas pasakoja apie sudėtingą mokslinį eksperimentą: tyrėjai stengiasi užfiksuoti ir perduoti informaciją tarp dviejų žmonių smegenų ląstelių jiems realiai vienas kito nepažįstant. Šiame tyrime dalyvaujantis jaunas vyras Lukas (akt. Marius Jampolskis) ir į eksperimentą įtraukta komoje gulinti mergina Aurora (akt. Jurga Jutaitė) sąmonės pasaulyje patiria stulbinantį nuotykį. Režisierė Kristina Buožytė sako filmu norėjusi išsiaiškinti aistros ir meilės prigimtį bei kiek žmonių santykiams įtakos tūri kūniškasis bendravimas, o galbūt meilei reikia tik fantazijos?

Vizualus ir įtraukiantis filmas jau sužavėjo kino festivalių žiūrovus visame pasaulyje. Sitges festivalyje Ispanijoje jis pelnė geriausio šių metų Europos fantastinio filmo vardą, Amerikos Fantastic Fest festivalyje Ostino mieste susišlavė geriausio filmo, geriausios režisierės, geriausio scenarijaus ir geriausios aktorės prizus. Karlovi Varų festivalyje Čekijoje „Aurora“ gavo specialųjį programos „East of West“ prizą.

Kelionę per festivalius vis dar tęsiantis filmas nuo sausio 4 d. pagaliau bus pasiekiamas visiems norintiems kino mėgėjams ir bus rodomas Lietuvos kino teatruose.

Filmo teises įsigijusi JAV kompanija „Artsploitation“ nuo sausio mėnesio pradeda filmą rodyti ir Amerikos kino teatruose. K.Buožytės filmas „Aurora“, užsienyje žinomas pavadinimu „Vanishing Waves“, pirmiausia pasieks Los Andželo ir Niujorko kino teatrus.

„Buožytė – drąsi kūrėja jau vien todėl, kad sumanė sukurti pirmąjį mokslinės fantastikos filmą Lietuvoje. <...> Mokslinės fantastikos formatas pasiteisino ir todėl, kad režisierė sugebėjo vizualizuoti kitokią erdvę. Dažnas mūsų nori pabėgti į fantazijų ar svajonių pasaulį, kuriame viskas gali būti taip, kaip susiplanavome. <...> Filmas turi daug sąsąjų su Andrejaus Tarkovskio „Soliariu“, Stanley Kubriko „2001:Kosmine odisėja“ ar net Davido Lyncho filmais. Šifruoti šias užuominas – malonu“, – žurnale „Kinas“ apie filmą rašė kino kritikė Santa Lingevičiūtė.

„Aurora“ – antrasis K.Buožytės filmas. Režisierės debiutas „Kolekcionierė“ buvo apdovanotas „Sidabrine gerve“ kaip geriausias 2008-ųjų lietuviškas filmas.

2013 m. sausio 4 d. filmas pasieks Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Ukmergės ir Rokiškio kino sales.