Naujoje kino juostoje vyksta įtemptas Jamesas Bondo ir MI6 tardytojo pokalbis, kuriame nuskamba žodžiai „agentas”, „ginklas” ir garsiosios operacijos „Skyfall” pavadinimas.

Lapkritį kino teatrus pasieksiančiame filme „007 operacija Skyfall“ prie D. Craigo prisijungė Judi Dench ir Ralphas Fiennesas. Filmo blogiuko vaidmuo patikėtas Javierui Bardemui, slaptojo agento merginas vaidins Naomie Harris ir Berenice Marhole. Tai jau trečioji juosta apie Dž. Bondą su D. Craigu. Filmą režisuoja Samas Mendesas, sukūręs net penkiais „Oskarais” apdovanotą filmą „Amerikietiškos grožybės”.

Peržiūrėję pirmąjį „007 operacija Skyfall“ treilerį legendinės kino juostos gerbėjai galės tik spėlioti, ar Jamesas Bondas ir paslaptingoji slaptosios tarnybos viršininkė sekretorė Monipeni yra vienoje pusėje. Iš pradžių gali pasirodyti, kad paslaptinga sekretorė kartu su Ralph Fiennes mėgaujasi Bondo nesėkmėmis, tačiau vėliau jos akyse matyti beviltiškumas.

Naujajame treileryje trumpai šmėkšteli ir ispanų kilmės aktorius Javier Bardem, kuris pasirodo liepsnose skendinčio dvaro pašonėje. Anonso pabaigoje slaptasis agentas ištaria legendinę frazę: „Kažkas nori mus nužudyti, tačiau mes juos nužudysime pirmi”.

Legendinės kino juostos „007 operacija Skyfall” treileris: