Klasikiniai George'o Lucaso "Žvaigždžių karai", pasakojantys apie Luke'o Skywalkerio ir Blogio imperijos kovą, užėmė pirmąją sąrašo vietą; antrojoje liko jų tęsinys "Imperija kontratakuoja", o trečiojoje - kalėjimo drama "Pabėgimas iš Šošanko kalėjimo" (The Shawshank Redemption).

Trečiasis G.Lucaso "Žvaigždžių karų" filmas "Džedajaus sugrįžimas" (Return Of The Jedi) atsidūrė 40-ojoje vietoje, tačiau "Pavojaus šešėlis" (The Phantom Menace) į 50-ies geriausiųjų sąrašą išvis nepateko.

Ridley Scottas yra vienintelis britų režisierius, patekęs į geriausiųjų dešimtuką - devintojoje vietoje yra jo "Oskarais" apdovanotas "Gladiatorius" (Gladiator).

Geriausiųjų dešimtuke yra trys amerikiečių filmai apie gangsterius - "Krikštatėvis" (The Godfather), "Geri vyrukai" (Goodfellas) ir "Bulvarinis skaitalas" (Pulp Fiction), tačiau britų režisieriaus Guy Ritchie tokios pačios tematikos filmams "Vagišiai" (Snatch) bei "Spyna, buožė ir du rūkstantys vamzdžiai" (Lock, Stock and Two Smoking Barrels) vietos 50-ies geriausiųjų sąraše neatsirado.

"Piliečiui Keinui" (Citizen Kane), kurį kritikai laiko vienu geriausių visų laikų filmų, "Empire" skaitytojų valia atiteko 28-oji vieta. Geriausiu aktoriumi išrinktas Robertas De Niro, o antroji ir trečioji vietos atiteko Kevinui Spacey ir Alui Pacino.

Geriausiomis aktorėmis išrinktos Julia Roberts, Jodie Foster ir Sigourney Weaver.

Geriausi britai yra seras Anthony Hopkinsas, užėmęs 10-ąją geriausių aktorių sąrašo vietą ir dama Judi Dench, kuriai atiteko 13-oji geriausių aktorių moterų sąrašo vieta.

Geriausiu režisieriumi išrinktas Stevenas Spielbergas, neseniai išleidęs "Dirbtinį intelektą" (A.I. Artificial Intelligence). Antrojoje ir trečiojoje šio sąrašo vietose yra Martinas Scorsese ir saspenso, kraupios nežinios ir įtampos, meistras Alfredas Hitchcockas.