Anot JAV kino ir televizijos leidinio, per kelias praėjusias savaites šeši aktoriai neatvyko į dvi įgarsinimo sesijas ir sulėtino populiaraus animacinio serialo 16-ojo sezono gamybą.

Informuotų šaltinių teigimu, per užsitęsusias derybas dėl sutarčių pratęsimo kiekvienas iš aktorių reikalauja po 360 tūkst. JAV dolerių už filmuką, arba 8 mln. dolerių už 22 epizodų sezoną. Dabar kiekvienas aktorius už filmuko įgarsinimą gauna po 125 tūkst. JAV dolerių.

Šiuo metu geriausiai apmokama televizijos žvaigždė yra Ray Romano (Rėjus Romano), kuris, pasak pranešimų, už savo serialo "Visi myli Reimondą" ("Everybody Laves Raymond") epizodą gauna nuo 1,7 iki 2 mln. JAV dolerių.

Trejų metų sutartys su Danu Castellaneta (Denu Kastalaneta), įgarsinančiu Homerį, Hanku Azaria, įgarsinančiu Moe (Mo), Apu ir komiksų krautuvėlės pardavėją, Harry Sheareriu (Hariu Šyreriu), įgarsinančiu poną Mr. Burnsą (Bernsą) ir kitus, Yeardley Smith (Jardli Smit), įgarsinančia Lisą, Julie Kavner (Džulija Kavner), įgarsinančia Marge (Maržę) ir Nancy Cartwright (Nensi Kartrait), įgarsinančia Bartą, baigėsi prieš kelis mėnesius, ir jų atstovai kol kas nesėkmingai derėjosi dėl sutarčių pratęsimo.

Paskutinis darbo konfliktas "Simpsonų" kūrybinėje grupėje kilo 1998 metais, kai aktoriai už epizodą dar gaudavo po 30 tūkst. dolerių. Tąkart serialo prodiuserė "Twentieth Century Fox TV" jau buvo surengusi naujų aktorių atranką penkiuose miestuose, bet galiausiai konflikto šalys pasiekė susitarimą ir darbas buvo atnaujintas.