Nuo šiol du kartus per mėnesį „Karlsono kinas“ kvies vaikus ne tik žiūrėti filmus, bet ir pasimokyti patiems juos kurti. Profesionalūs animacinių filmų režisieriai Valentas Aškinis ir Jūratė Leikaitė prieš „Karlsono kino“ seansus ves valandos trukmės animacijos dirbtuvėles įvairaus amžiaus vaikams.

Į dirbtuvėles vaikai kviečiami atsinešti savo ar tėvelių rankomis pagamintus žaisliukus, kurie vėliau taps filmukų herojais. Animaciniai filmukai bus kuriami pagal vaikų pamėgtas linksmas ir nuotaikingas „Teatriuko“ dainas vaikams. Savo sukurtus filmukus vaikai išvys kino ekrane iš karto po kino seanso.

Dar viena puiki žiemos naujiena „Karlsono kine“ – tai lėlinės animacijos filmų vaikams programos „Meškiukas ateina“ premjera! Europoje pripažintos ir itin vertinamos latvių animacijos studijos „Animacijas Brigade“ sukurti filmukai pasakoja linksmas ir pamokančias istorijas, kurių herojai – draugiškas meškinas, svajoklis jonvabalis, išdykę vabzdžių mažyliai ir kiti pašėlę miškų bei pievų gyventojai. Nuotaikinga filmų programa skirta vaikams nuo 4 metų. Kaip ir visi „Karlsono kino“ filmai, programa „Meškiukas ateina“ yra įgarsinta lietuviškai.