Birželio 12 d. estafetę pradės Jungtinėse Amerikos valstijose itin populiarūs poproką grojantys „Jonas Brothers“. Į filmą – koncertą „Jonas Brothers. Koncertas trimatėje erdvėje“ jie sudėjo pasirodymus iš koncertinio turo, užkulisių akimirkas ir kitas įdomybes.

Liepos 3 d. įvyks ilgai laukta ir šįkart trimatėje erdvėje sukurta „Ledynmečio 3“ premjera. Dėl gilės pakvaišęs Skretas sutiks evoliucijos keliu labiau pažengusią voverę, o kiti animaciniai veikėjai stengsis išvaduoti tinginį Sidą, pavogusį dinozauro kiaušinį.

Rugpjūčio 21 d. lietuviai pagaliau išvys Kanų kino festivalį atidariusią animacinę juostą „Aukštyn“, kuri jau sulaukė gausybės kritikų pagyrų. Joje „Pixar“ studijos kūrėjai pasakoja apie balionų pardavėją Karlą, pripūtusį daugybę balionų ir su namu išskridusį pasižvalgyti po Pietų Ameriką. Tai būtų didžiausios Karlo svajonės išsipildymas, jeigu ne į duris pasibeldęs jaunasis skautas...

Ne mažiau nuotykių, veiksmo ir triukų vasarą kino teatruose sulauks fantastinių ir veiksmo juostų gerbėjai. Birželio 26 d. po dviejų metų pertraukos į ekranus sugrįžta transformerių komanda su aktoriumi Shia LaBeoufu.

Filme „Transformeriai: nugalėtųjų kerštas“ pagrindinį herojų Semą nuo deseptikonų keršto gelbėja autorobotų armija. Tęsinio režisierius Michaelas Bay‘us, pirmoje dalyje pademonstravęs nepriekaištingus efektus, jų žada negailėti ir naujame filme.

Rugpjūčio 14 d. naują savo darbą pristatys dviejų „Mumijos“ dalių kūrėjas Stephenas Sommersas. „Eilinis Džo. Kobros iškilimas“ pasakoja apie įvairiose šalyse slaptas ir kruvinas misijas vykdančius Kobros organizacijos karius. Filmas giriamas už neįtikėtiną nuotykių, akrobatinių Rytų kovos menų ir brutualių karinių mūšių kokteilį, o jame vaidina Denisas Quaidas, kylančios veiksmo juostų žvaigždės Channingas Tatumas, Lee Byungas-hunas, gražuolės Sienna Miller bei Karolina Kurkova ir kt.

Rugpjūtį Lietuvą taip pat pasieks „Negarbingi šunsnukiai“, kurį solidus britų leidinys „Empire Magazine“ pavadino geriausiu Quentino Tarantino filmu. Juostoje, kurioje su naciais kovoja žydų kilmės amerikiečiai ir nuo mirties pasprukusi mergina, netrūksta ypatingo tarantininio humoro, kraujo upelių, o pagrindinius vaidmenis atlieka Bradas Pittas, Diane Kruger, Mike‘as Myersas ir kt. „Negarbingų šunsnukių“ premjera – rugpjūčio 28 d.

Rimto kino mėgėjų vasarą laukia dvi įdomios juostos. Jau birželio 19 d. ekranuose pasirodys „Tikroji padėtis“, pasakojanti apie žurnalistus, bandančius ištirti politiko meilužės žmogžudystę ir už jos slypintį konkurentų sąmokslą. Provokuojančio siužeto ir psichologinės įtampos kupinoje juostoje vaidina Russellas Crowe‘as, Benas Affleckas, Helen Mirren, Rachel McAdams ir kt. Ne mažiau talentingus aktorius Johnny‘į Deppą ir Christianą Bale‘ą filme „Visuomenės priešai“ pakvietė vaidinti režisierius Michaelas Mannas („Nakties įkaitas“, „Informatorius“).

Stilingoje veiksmo dramoje atkuriama nepagaunamo, turtuolius apvagiančio nusikaltėlio Džonio Dilingerio ir jo draugų, kuriuos policija bei FTB paskelbė visuomenės priešu Nr.1, istorija. Filmo premjera – liepos 10 d.
Lengvus ir pramoginius filmus mėgstančių žiūrovų vasarą laukia romantinė komedija „Piršlybos“, kurioje įtakinga leidėja fiktyviai susituoks su nekenčiamu asistentu, kad išvengtų deportacijos iš šalies. Gyvenimiška komedija su Sandra Bullock ir Rayanu Reynoldsu startuos nuo birželio 19 d.

Daug muzikos ir tiesos apie pramogų pasaulį žada visai šeimai skirta muzikinė komedija „Hana Montana. Filmas“. Pagal itin populiarų serialą sukurtoje juostoje žaibiškai išgarsėjusi mergina patiria, koks pavojingas pramogų pasaulio spindesys ir kas yra tikrosios gyvenimo vertybės. „Hana Montana. Filmas“ su dainininke Miley Cyprus kinuose pasirodys nuo liepos 31 d.

Kokie nuotykiai ir kova laukia vaikų, kurie namo palėpėje atrado ne suaugusių, o vaikų negalinčių įveikti ateivių, sužinosite smagioje, taip pat visai šeimai skirtoje juostoje „Ateiviai palėpėje“ (premjera – rugpjūčio 28 d.).

Na, o netikėtą siaubo ir baimės dozę paruošė filmo „Paskutinis namas kairėje“ kūrėjai, pasinėrę į gilias žmogaus sielos tamsybes. Stiprių nervų žiūrovams skirta juosta pasakoja apie dviejų žiauriai kankintų merginų žudikus, kurių laukia negailestingas šeimos kerštas (premjera – liepos 24 d.).