„Lūšnynų milijonierius“ nėra tipiškas Holivudo filmas, visus pinigus susirenkantis per tris dienas. Jo pelnas augs palaipsniui. Manau, „Lūšnynų milijonierius“ dar parodys tikrąjį savo veidą“, - „Acmefilm“ pranešime spaudai sako kino kritikas Edvinas Pukšta.

Filmų „Traukinių žymėjimas“, „28 dienos po…“ režisieriaus Danny Boyle‘o kurta drama yra laimėjusi septynis BAFTA (Didžiosios Britanijos kino ir televizijos meno akademijos) apdovanojimus. Tačiau šis įvertinimas - tik tramplinas į didžiąją šlovę, mat „Lūšnynų milijonierius“ nominuotas net dešimčiai Oskarų.

Kino apžvalgininkas E. Pukšta sakė neabejojantis, kad „Lūšnynų milijonieriaus“ vardas teikiant Oskarų apdovanojimus nuskambės ne kartą. „Kad filmas sužibės, faktas. Klausimas tik, ar jam, visiškai neholivudiškam filmui, bus skirtas Oskaras už geriausią filmą“, - sakė kino kritikas, nekantriai laukiantis verdiktą paskelbsiančios Amerikos kino akademijos apdovanojimų ceremonijos.

Romantinė drama „Lūšnynų milijonierius“ pasakoja apie lūšnyne užaugusį vaikiną, kuris indiškoje žaidimo „Kas laimės milijoną“ versijoje laimi pagrindinį prizą. Tačiau policijos inspektoriui kyla įtarimas sukčiavimu – kaip mokyklos nebaigęs, skurde užaugęs vaikas galėjo žinoti atsakymus į visus klausimus? Inspektoriui pasakodamas savo gyvenimo istoriją, filmo herojus atskleidžia, kaip sužinojo atsakymus į klausimus ir kodėl apskritai ėjo į šį žaidimą.