Jimas Carrey's šį kartą įkūnija gauruotą, žalią, beausį ir storą monstrą, kuris iš kitų dar išsiskiria ilgais nagais ant pirštų, geltonomis akimis ir labai keistu, suplotu snukiu, greičiau primenančiu šuniuką, o ne žmogų.

Specialiųjų efektų ir grimo profesorius Rickas Bakeris (už savo darbą apdovanotas 5-eriais "Oscarais" ir dar 4 kartus pretendavęs į šią prestižinę premiją) pasistengė padaryti viską, kad Jimo Carrey’o niekas nepažintų.

Įdomiausia tai, kad Rickas Bakeris tuo pačiu metu lipdė ne tik Grinčą, bet iš normalaus Eddie Murphy darė storąjį profesorių Shermaną Klumpsą. Vieną vakarą abu komikai nusprendė nenusiimti grimo ir surengti bendrą vakarienę.

"Aš niekada nepamiršiu tos dienos. Du patys kiečiausi personažai kino versle su mano padarytomis kaukėmis sėdėjo prie vieno stalo",- teigė Rickas Bakeris.

Filmą "Kaip Grinčas Kalėdas vogė" jau dabar galima pavadinti ypatingu ir išskirtiniu. Visų pirma, juostos garso takelyje yra daina "You're A Mean One, Mr.Grinch", kurią atlieka populiarusis reperis Busta Rhamesas ir pats Jimas Carrey’s. Įrašyti kažkokį muzikinį kūrinį buvo didžiausia šio kanadiečių komiko svajonė.

Kitas svarbus dalykas yra tas, kad filmo premjeroje Londone pareiškė norą dalyvauti Karališkoji šeima su Elžbieta II-ąja priešakyje. Kalėdinės komedijos "Kaip Grinčas Kalėdas vogė", kurią žiūrės netgi karaliai ir prezidentai, premjera Lietuvoje numatyta gruodžio 15 d. Tuomet dar liks laiko apsigalvoti, ar verta vogti dovanas iš po kaimyno kalėdinės eglutės.