„Justė yra gera mano bičiulė. Mes dažnai susitinkame, kartu leidžiame laiką. Ji labai švelni, draugiška, moteriška, tik retai tikrąją „aš“ parodo visuomenei. Todėl labai norėjosi Justę pristatyti taip, kaip ją pažįsta artimiausi draugai ir šeima. Galbūt tai įkvėps ir kitus žmones būti atviresnius, nebijoti parodyti savo trapumo“, – pasakojo Inga Bagdonaitė.

Įgyvendinti sumanymą jai padėjo ir visažistė Viktorija Miliauskaitė, Evid vestuvinių suknelių salonas bei dizainerė Milda Grikšaitė Jankuvienė.

Merginos šypsosi – projektu pavadinto įvykio akcentus pavaizduoti nuotraukose pavyko puikiai, o įpratę J. Partikę matyti kiek kitokiame amplua, išvydę rezultatą, negailėjo komplimentų.

„Grįžusi po fotosesijos, verkiau iš džiaugsmo. Gal kažkam tai atrodys nesvarbu, bet kai tau artimas žmogus pademonstruoja tikrai matąs tavo vidų, o ne išorę, sukyla patys stipriausi jausmai, – patikina J. Partikė, – Vyras sakė nesitikėjęs, jog į kuodą susukti plaukai ir uždaros suknelės man taip tiks ir, netgi, pabrėš moterišką energiją“.
Iki 2018 m. – to laiko, kai tapo akivaizdūs skrandžio apylankos operacijos rezultatai, pašnekovė pasakojo buvusi uždara ir ne itin mėgusi apie save kalbėti.

„Kai kūnas, svėręs 130 kilogramų, įgauna moteriškas formas, kyla didelis noras dalintis pokyčiais. Kartais, besidžiaugdamas tuo, ką pavyko pasiekti, gal ir „perlenki lazdą“. Bet juk tai labai žmogiška“, – patikina J. Partikė.

Ji sako pastebėjusi, jog visuomenė vis labiau ima vertinti subtilumą, o drastiški poelgiai sulaukia mažiau dėmesio bei palaikymo.
„Apie tai ir yra mūsų fotosesija“, – sakė J. Partikė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)