37-erių TV ir socialinių tinklų žvaigždė Jessica planuoja tapti pirmuoju vyru, kuriam būtų įsodinta gimda. Gimdos persodinimo operacijos nėra naujas reiškinys, tačiau iki šiol tokios procedūros buvo atliekamos moterims, bet ne lytį keitusiems asmenims.

Šių metų vasarį Jessicai buvo atlikta lyties keitimo operacija. Praėjus pusmečiui, ji vis garsiau kalba, kad iki galo nepasijaus tikra moterimi, kol savyje neišnešios kūdikio ir jo nepagimdys. Esą tai – didžiausias ir pagrindinis jos troškimas.

Žurnalui „Closer“ ji kalbėjo, kad jos nuo šio žingsnio nesulaikytų net itin didelės operacijų išlaidos.

„Net jei ši operacija kainuos milijoną svarų sterlingų, aš rasiu būdą, kaip surinkti tokią sumą pinigų. Norėčiau susilaukti kūdikio, kurio venomis tekėtų mano kraujas. Dar anksčiau esu užšaldžiusi savo spermos, taigi ji puikiai galėtų būti panaudota dirbtiniam apvaisinimui.

Iki šiol maniau, kad kai oficialiai tapsiu moterimi, kai man bus atlikta lyties keitimo operacija, tapsiu laimingiausia ir pilnai išpildžiusi savo vidinius siekius. Tačiau dabar yra svarbesnis siekis – vaikai“, - kadaise Rodrigo Alvesu buvęs vyras kalbėjo žurnalistei.

Gimdos transpaltacijos procedūros kaina siekia apie 50 000 svarų sterlingų ir yra prieinama visoms moterims, kurios, pavyzdžiui, gimė su gimdos defektais, be gimdos ar ją teko pašalinti dėl rimtų sveikatos bėdų.