Londone gyvenantis Stefanas Pierre`as – Tomlinas buvo karūnuotas populiariausiu „Tinder“ vaikinu, kai vos per du metus į dešinę jį paslinko daugiau kaip 14 600 žmonių, rašo dailymail.co.uk.

Nepaisant daugybės potencialių gerbėjų, parodžiusių susidomėjimą, 30 metų modeliui per pasimatymus su „Tinder“ merginomis sunkiai sekėsi įsimylėti, ir jis jau buvo beprarandąs viltį sutikti tikrąją meilę, kai netikėtai savo antrąją pusę surado ne programėlėje, o realiame gyvenime – ja tapo 26 metų lietuvė Eglė Damulytė.

View this post on Instagram

A post shared by damu (@damu.lee)


Su modeliu dirbančia E. Damulyte, žinoma kaip Damu, Stefanas susipažino prieš dvejus metus per vieną fotosesiją, tačiau iš pradžių jų santykiai buvo profesiniai.

Galiausiai birželio mėnesį, pasibaigus pirmajam karantinui, Stefanas nusprendė pakviesti ją į pasimatymą, nes „tikrai ja žavėjosi“.

Nepaisant tebesitęsiančios COVID-19 pandemijos, įsimylėjusi pora užmezgė romaną ir jau gyvena kartu Pietryčių Londono Grinvičo rajone.


Kovo mėnesį, pirmojo karantino metu, Stefanas pagalvojo, jog gali pasijusti vienišas, ir grįžo prie „Tinder“ programėlės, tačiau jam vėl nepavyko rasti antrosios pusės.

Jis prisipažino, kad jautėsi tarsi labdaringa meilės organizacija per karantiną vienišumo apimtiems žmonėms, ir galiausiai nusprendė atsisakyti šios pažinčių programėlės, nes prarado viltį ką nors sutikti.

Stefanas, kuris taip pat yra kvalifikuotas pilotas, paaiškino: „Kovo mėnesį pamaniau, kad per karantiną galiu būti vienišas“.

„Taigi kurį laiką grįžau prie „Tinder“. Tiesiog bendraudavau su žmonėmis ir mėgindavau juos pažinti“.

„Žymėdavau įvairias pasaulio vietas ir šokinėdavau aplinkui. Jausdavausi tarsi labdaringa meilės įstaiga vienišiems žmonėms karantine“.

„Turėjau tiek daug laiko šiai programėlei ir pokalbiams su merginomis, nes prieš tai nuolat dirbdavau“.

„Tačiau tikrai nejutau, jog kažką ten sutiksiu, todėl galiausiai iš jos pasitraukiau“.

Stefanas prisipažino, kad jam žymiai labiau patinka ieškoti poros tradiciniais būdais, o ne naudotis šiuolaikinėmis pažinčių proramėlėmis.

Jo susitikinėjimų su merginomis istorija taip pat gana turtinga. Pernai jis išsiskyrė su „X Faktoriaus“ žvaigžde Natasha Boon, o praėjusią savaitę per MTV laidą „Ex In The City“ jam teko susitikti su savo buvusia mergina Aisleyne Horgan – Wallace iš „Big Brother“.

Jis pasakojo: „Labai puiku vėl rasti meilę už „Tinder“ ribų, nes tai labai netikėta, turint galvoje mano titulą“.

„Su Damu susipažinau per vieną fotosesiją prieš dvejus metus. Ji man krito į akį, bet tuo metu nemaniau, jog kažkas tarp mūsų galėtų įvykti“.

„Tai buvo labiau profesiniai santykiai. Tačiau mes apsikeitėme instagramais, todėl nuolat ją matydavau ir tikrai pradėjau ja žavėtis“.

„Po pirmojo karantino susisiekiau su Damu ir pakviečiau ją į pasimatymą, ir mes tiesiog vienas kitą įsimylėjome“.

„Nuo to karto mes pradėjome susitikinėti ir nuo birželio esame kartu“.

„Prieš prasidedant antrajam karantinui, apsigyvenome kartu, o per trečiąjį karantiną toliau esame drauge“.


Stefanas prasitarė, kad tarp jų tvyranti „chemija“ yra tobula. Jis pažymėjo, kad žvalgėsi į Damu jau keletą metų, todėl mano, kad jam itin pasisekė.

„Mes nuėjome į pasimatymą, kurio metu plaukiojome kanale vandens dviračiu. Mūsų chemija buvo tobula“, – tęsė jis.

„Bet kokiu atveju ji man buvo kritusi į akį jau keletą metų, todėl nuostabu, kad tarp mūsų užsimezgė toks puikus romantiškas ryšys“.

„Ji nuostabi tiek vidumi, tiek išore, todėl man tikrai pasisekė. Šį kartą turiu gerą nuojautą“.

Nepaisant to, kad pažinčių programėlėje jam nesisekė sutikti mylimos merginos, Stefanas vis dar rekomenduoja ją kitiems. Jis tvirtina, kad pokalbiai su merginomis pirmojo karantino metu darė tikrus stebuklus jo psichinei savijautai.

Jis sakė: „Man visuomet patiks „Tinder“ ir aš neturiu nieko prieš šią programėlę. Ji labai padėjo mano psichinei sveikatai karantino metu“.

„Jei esate kažką nusižiūrėję, dabar yra puikus metas pabendrauti internetu ir geriau pažinti tą žmogų, kol visi turime laisvo laiko“.

„Manau, kad pažinčių programėlės yra fantastiškas dalykas psichinei sveikatai, ir virtualūs pasimatymai vis dar gali būti smagūs“.

„Tai puikus būdas pasiruošti karantino pabaigai, kai visi galėsime grįžti prie normalaus gyvenimo“.

Tačiau pačiam Stefanui „Tinder“ yra jau praeitis. Dabar jis svajoja „apie šviesią ateitį“ su savo mylimąja Damu ir mano, kad netrukus jie taps „garsia pora“.

„Regiu šviesią ateitį su Damu, ir mes norėtume kartu persikelti į kitą šalį ar keliauti po įvairias šalis, kur tęstume savo modelių karjeras, kai tik bus saugu tai daryti“, – tęsė jis.

„Tikimės, kad 2021-ieji bus geresni, ir aš ėmiausi naujų verslo sumanymų, kaip, pavyzdžiui, internetinės prekybos šviežia mėsa „WhatsURBeef“. Taip pat pasirašiau pasaulinių kontraktų dėl modelio darbo. Esu labai sujaudintas“.

„Jeigu viskas ir toliau taip tęsis, su Damu tikrai tapsime garsia pora“.