Neįtikėtina, tačiau pora „susižadėjo“ dar praėjusių metų gruodį, o kaip gerbėjams pasakoja pats Jurijus, per karantiną jų meilė tiesiog sužydėjo. Save Jurijus vadina „seksualiu maniaku“ ir gerbėjams socialiniame tinkle išties negaili pikantiškų vaizdų.


Jis taip pat tvirtina, kad jų ir Margo santykiai yra gerokai daugiau nei tik seksas. Esą vien mintis, kad šalia jo – tokia moteris kaip Margo – jį labai jaudina.


Vis dėlto, vestuvių ceremonijos su gumine lėle niekas tikrai nesitikėjo. Poros vestuvės turėjo įvykti dar kovo mėnesį, tačiau įsigaliojęs karantinas privertė pakeisti šventės planus.


„Poroms reikia mažiau kalbėti, o daugiau susijungti, jausti. Kaip laikas ir įgyta patirtis mums su Margo parodė, kartais pokalbiui vien žodžių neužtenka. Partneris visuomet nusipelno paties geriausio, bet jie taip pat turi atlikti lygiavertį vaidmenį“, – apie santykius ne kartą rašė Jurijus.


Kai pirmą kartą socialiniame tinkle vyras parodė pripučiamą sekso lėlę, jis teigė, kad jie susipažino klube, kur Jurijus savo Margo esą išgelbėjo nuo perdėto dėmesio. Nuo tada pora neva nesiskyrė.

Tiesa, verta paminėti, kad ne vienas iš kūno rengybos trenerio sekėjų mano, kad visa ši meilės istorija tėra šou, skirtas susikurti sau populiarumą. Net jei Jurijus ir laikosi šio plano, jam sekasi gana neblogai – instagrame vyrą seka beveik milijonas internautų.