Dabar moteris sakė išgyvenanti ne tik tai – dėl koronaviruso pandemijos ji ir mylimasis Mohamedas Ahmedas (36 m.) žiemos šventes priversti švęsti atskirai.

Lapkritį televizijos laidoje Iris pasakojo ištekėjusi už egiptiečio mylimojo, o nuotraukos socialinėje erdvėje liudija, kad porelė išties smagiai kartu leidžia laiką. Moteris tvirtino besidžiaugianti uždegančiais pokyčiais jos seksualiniame gyvenime.

Kritikai jau spėjo praminti Mohamedą „berniuku-saldainiuku“, o Iris sūnūs, 54-erių Stephenas ir 53-jų Darrenas neslėpė apmaudo. Anot jų, šeimoje dėl tokio mamos sprendimo kilo nemenkų nesutarimų, tad ir bendravimo pastaruoju metu apmažėjo.

Vis dėlto Kalėdos – stebuklų metas. Iris žiniasklaidai komentavo, kad šventiniu laikotarpiu sūnų pyktis atslūgo ir per šventes ji viena neliks.

„Mano berniukai dabar jau priima faktą, kad tai nuoširdu. Mes nuoširdžiai vienas kitą mylime. Kalėdas praleisiu su Stephenu, jo žmona ir anūkais. Tačiau vis tiek dėvėsiu kaukę ir neliesiu jokių paviršių. Aš tiesiog nenoriu likti viena“, – atviravo Iris.

Prieš 40 metų išsiskyrusi moteris su Mohamedu susipažino praėjusią vasarą. Jųdviejų pokalbis užsimezgė feisbuke. Pirmąjį kartą pora susitiko praėjusių metų lapkritį ir nuo to laiko nesiskyrė.

Mohamedas siekia apsigyventi Anglijoje, tačiau iki šiol nėra susitvarkęs reikiamų dokumentų.

„Nemaniau, kad mano amžiuje įmanoma taip stipriai pamilti. Juolab žmogų, kuris yra dvigubai jaunesnis. Tačiau juk negali rinktis, ką pamilti. Amžius tikrai nėra rodiklis. Kai mes kartu aš jaučiuosi labai laiminga, o kai esame atskirai – jaučiu tuštumą“, – atviravo moteris.

Iris ir Mohamedo vestuvės įvyko Kaire. Savo meilę pora sutvirtino pasirašydami vedybų dokumentus, o šventės nekėlė – papietavo greitojo maisto restorane „KFC“.

Gruodžio 11-ąją paskutinį kartą sutuoktinį mačiusi Iris sako be galo jo pasiilgusi.

„Tai yra labai sunku. Egipte mudu kartu gyvenome tris mėnesius. Tačiau aš ten vykti dabar negaliu – nepakelčiau tokių karščių“, – apie sveikatą prabilo Iris.