Eudoxie jau prieš kelerius metus internete sukėlė tikrą sensaciją, kadangi jos klubų apimtis – net 152 cm. Moteris tikina, kad jos sėdmenys nėra dailinti jokių chirurgų ar injekcijų – esą visa tai gamtos dovana.

View this post on Instagram

A post shared by EUDOXIE YAO (@eudoxieyao__) on Aug 24, 2020 at 7:46am PDT


Iš Dramblio Kaulo Kranto kilusi E. Yao stengiasi išryškinti visas įspūdingų formų figūros linijas: internete skelbiamose nuotraukose ji nesivaržydama pozuoja vilkėdama prigludusius apdarus. Ekscentriški jos vaizdo įrašai nuolat sulaukia neįtikėtino dėmesio.

View this post on Instagram

A post shared by EUDOXIE YAO (@eudoxieyao__) on Aug 26, 2020 at 12:34pm PDT


Kaip ir K. Kardashian, kurią mergina laiko savo idealu, E. Yao stengiasi kuo efektyviau išnaudoti neįprastos išvaizdos teikiamus privalumus: ji reklamuoja renginius, prekes ir pozuoja fotografijoms.

View this post on Instagram

A post shared by EUDOXIE YAO (@eudoxieyao__) on Sep 8, 2020 at 5:58am PDT


Internautai su entuziazmu reaguoja į E. Yao publikuojamas nuotraukas laidydami tokias replikas kaip „Užpakaliukas monstras!“ ir kitaip reikšdami nuostabą bei susižavėjimą. Atsiranda ir tokių, kurie žvelgdami į įspūdingas formas apgailestauja, kad nesupranta nė vieno E. Yao tariamo žodžio.

View this post on Instagram

A post shared by EUDOXIE YAO (@eudoxieyao__) on Sep 19, 2020 at 8:40am PDT


Kartais radijo ir televizijos laidų vedėjai pasiteirauja, ar tokiomis formomis pramogų verslo įžymybė apdovanota iš prigimties. Abejojantiesiems E. Yao įtikinamai atrėžia, kad pasinaudoti chirurgų paslaugomis jai tikrai neteko.

View this post on Instagram

A post shared by EUDOXIE YAO (@eudoxieyao__) on Sep 29, 2020 at 1:20pm PDT


Neseniai Eudoxie gerbėjų armija ėmė sparčiai didėti dėl jos asmeninio gyvenimo pokyčių. Moteris susižadėjo su Gvinėjos reperiu Grand P, kurio tikrasis vardas yra Moussa Sandiana Kaba.

View this post on Instagram

A post shared by EUDOXIE YAO (@eudoxieyao__) on Oct 6, 2020 at 12:08pm PDT


Be muzikos vyras aktyviai užsiima aktoryste ir politika. Grand P net taikėsi į Gvinėjos prezidento postą. Vyras, kurio ūgis tėra 110 cm, serga itin retu Hačinsono–Gilfordo sindromu – liga, dėl kurios jo kūnas sensta aštuonis kartus greičiau.

View this post on Instagram

A post shared by EUDOXIE YAO (@eudoxieyao__) on Oct 2, 2020 at 8:27am PDT


Nei ūgio, nei pločio skirtumai Grand P ir Eudoxie nerūpi. Pora ne tik demonstruoja vienas kitam meilę, o ir planuoja vestuves, kurios turėtų įvykti sausį.

View this post on Instagram

A post shared by EUDOXIE YAO (@eudoxieyao__) on Aug 27, 2020 at 11:40am PDT