Praėjusią gegužę save „šeštosios kartos šamanu“ laikantis vyras ir Norvegijos princesė Martha Louise oficialiai paskelbė apie juos siejantį romantišką ryšį. Atvirame interviu, kurį publikavo PEOPLE, Durekas kreipiasi į skeptikus, pasakoja apie savo naują knygą „Spirit Hacking“ ir dalijasi detalėmis apie netradicinį romaną su karališkosios šeimos nare.

„Mus vienija tas pats meilės planetai dažnis. Ir tai verta visų pasaulio aukų“, – apie 48 metų princesę Martą kalbėjo žvaigždžių dvasinis konsultantas.

Pora susipažino per bendrus draugus ir iš karto užmezgė ryšį.

„Ji įėjo į patalpą ir iš karto man pasakė mane prisimenanti, žinanti, kas aš toks. Aš kaip reikiant nustebau, sakau: „O taip, mes pažįstami jau seniai“. Tie žodžiai patys išskriejo iš burnos“, – teigia Durekas.

Prisimindama tą lemtingą susitikimą, princesė Martha sako: „Vos tik įžengiau pro duris, iš karto jį atpažinau. Tą jam ir pasakiau: „Ei, aš jus pažįstu“. Tai buvo pirmieji mano jam pasakyti žodžiai“.

View this post on Instagram

When you're in love, time stops every moment you look in your lover's eyes. You see your past and future and a reflection of yourself be reflected back from their eyes, because they are in your life to bring out all of your most splendid beautiful aspects of your being. When I'm with @princessmarthalouise @iam_marthalouise I feel like I'm living a fairy tale come true. All I want to do is serve my Goddess and shower her with love. I'm so happy to be in #turkey🇹🇷 #bodrum with my family @aalava @angelina.verrett and my long time dear friend @naadaguerra and the lovely man and women who arranged everything for us here. @senturksina of @houseofsina and @buskasapoglu for making our trip here magical. Everyone knows I love #disney stories now I have my own. Thank you @rebisbodrumluxurycollection Digs by @robertgrahamnyc and @studiooneeightynine jewelry by @bittersweetdesigns PML is wearing @halebob_official #halebob 🔥Tribe when does time stop for you? Write in comments #tribelove #love #shamandurek #paradise
A post shared by Shaman Durek (@shamandurek) on Aug 17, 2019 at 2:51am PDT


Durekas sako, kad viename iš praeitų gyvenimų su Martha jie gyveno Egipte.

„Kai esame kartu ir pasižiūriu į Marthą, kartais matau visai kitą veidą. Ji manyje kartais taip pat išvysta kitą pavidalą. Prisimenu mus Egipte, ji tada buvo mano karalienė, o aš jos faraonas“, – pasakoja šamanu save laikantis vyras.

Po to, kai netradicinė pora viešai prabilo apie juos siejančius ryšius, kritikai ėmėsi piktintis Dureko ir Marthos santykiais, kaltindami šamaną naudojantis princesės jausmais ir padėtimi.

„Nesu čia tam, kad kritikams aiškinčiau, kaip jie klysta ar kažką panašaus. Kai pašaliniai ima aiškinti, kad visa tai netikra, suprantu, kaip jie suspaudžia savo sąmonę, savo galią matyti, kas vyksta ir tai suvokti. Jie mato tik vieną pusę“, – teigia dvasinis mokytojas.

Princesei Marthai, panašu, aplinkinių nuomonė nelabai rūpi.

„Tiems, kurie jaučia poreikį smerkti ir kritikuoti: susiturėkite. Ne jums už mane rinktis, ne jums mane smerkti. Tikrai nesirinksiu vyro, kuris patiktų jums ar atitiktų kažkokias normas, tilptų į kažkokias dėžutes. Man to nereikia, man tikrai nereikia, kad jums patiktų apie mane susikurta iliuzija. Visi mano sprendimai ir pasirinkimai – iš meilės“, – žodžių į vatą įraše socialinėje žiniasklaidoje nevynioja princesė.

View this post on Instagram

When we gather people together, its better to bring them together for reasons that support the lifes of other people, because " a life without giving is a life not worth living" is what I say. Being of service in any way possible is a path of Gods grace unfolded on Earth. The Starlite Foundation is doing just that a true devotional organization that aims to be a supporting platform, to improve the conditions of life, health and promote the education of disadvantaged children, families and communities at risk of exclusion. That's a big deal today with the mass issues scattering people over artificial lines while taking away their resources and freedom to be sustainable human beings with a chance to improve the conditions of their life don't you think? I was very honored to accompany my beautiful powerful awe inspiring Goddess @princessmarthalouise to recieve an award for her humanitarian service shes does on Earth. I bow to her and all who support people,culture and life to be able to strive and sustain. Thank you beautiful humans doing. Xoxo 🔥Tribe tag an organization that you feel is making love waves on the planet? Digs by @ozwald_boateng neckpiece by #alexandlee feathers by @wilhelmnyc PML is wearing @tshtinasteffenakkhermansen
A post shared by Shaman Durek (@shamandurek) on Aug 12, 2019 at 9:25pm PDT

Su buvusiu vyru Ari Behnu karališkosios šeimos narė susilaukė trijų dukterų.

Princesė Martha Louise su vyru Ari Behn


Princesė Martha Louise su vyru Ari Behn
Foto: Scanpix

Savo naujausioje knygoje Durekas aprašo savo gebėjimą bendrauti su dvasiomis. Šamanas sako, didžiausia jo viltis – padėti žmonėms „savo evoliucijos kelyje tapti labiau nepriklausomiems, išmokti tvarkytis su savo santykiais, ir tinkamai spręsti kylančias problemas. Aš tiesiog supažindinu su visais prieinamais instrumentais ir klausiu, kiek toli kiekvienas iš mūsų tuo tobulėjimo keliu“.

Be to, Durekas akcentuoja, kad kartu su princese Martha planuoja skleisti šią žinutę, ką jau sėkmingai darė per šiais metais vykusias bendras paskaitas, pavadintas „Princesė ir šamanas“.

„Joje matau save, ji manyje taip pat atranda save: gerumą, meilę, žaismingumą, kvailystę. Ji princesė, augo karališkoje šeimoje, bet ji labai paprasta ir tikra. Myli žmones, kaip ir aš. Kartu žaidžiame kompiuterinius žaidimus, kvailiojame. Jeigu nusprendžiu eiti gatve pasišokinėdamas, ji eina pasišokinėdama kartu. Užeina noras verstis kūliais, ji verčiasi kartu. Kokia kita princesė darytų tokias nesąmones?“, – gerų žodžių mylimajai negaili šamanas.