„Sukursime tikrą kosmosą, – pranešime spaudai sako Gabija Skučaitė, pagrindinė jaunimo festivalio „Vibelift“ organizatorė, Socialinių mokslų kolegijos (SMK) direktorė. – Šiais metais plėtosime kosminę temą, kuri atspindi mūsų skleidžiamą žinutę, kad kiekvienas žmogus turi savyje tą vidinę raketą, kurią gali iššauti į patį Visatos centrą, juk kiekviename žmoguje slypi tiek daug galimybių, kad jame ir telpa begalybė ir Visata. Kuriame išskirtinį renginį, kuris kiekvieną dalyvį pakylėtų į nuostabiausių ir nepamirštamų įspūdžių laviną. Siekiame, kad tai būtų diena, pripildyta pozityvių emocijų, o tuomet, kai žmogus mokosi pakylėtas įkvėpimo, jo išgirstos žinios tampa labiau įsisavintos ir išlieka ilgam”.

Renginį ves Gabijos Skučaitės ir Justino Jankevičiaus duetas, už dalyvių nuotaiką ir energiją bus atsakingi grupės „120“ vaikinai Dovydas ir Šarūnas.

Festivalio metu pirmą kartą gyvai bus atliktas „Vibelift“ himnas „Milijonai šviesmečių“, kurio žodžius ir muziką parašė žinomas kompozitorius ir atlikėjas Linas Adomaitis.

Dalyvių laukia įkvepiantys ir motyvuojantys pranešimai ir daug geros muzikos

Šis festivalis – tai tikras tobulėjimo šou, kuriame bus daug publiką užvedančių, įtraukiančių elementų. Šiemet renginys savo turiniu ir pateikimo formomis išjudins kūną, sužadins protą, sujaudins širdis, kiekvienam dalyviui leis pasijusti beribės visatos dalimi ir nors trumpam pajusti kosmoso galybę. Renginyje bus galima sutikti garsiausius šalies influencerius, juos pakalbinti ir su jais nusifotografuoti. Fotografuotis bus galima specialiai įrengtoje „Yearbook“ fotografijos studijoje.

Jaunimo festivalyje „Vibelift“ jaunuolių laukia 15 žinomų pranešėjų, visas būrys populiarių muzikos atlikėjų, šokėjų, daugiau nei pusė šimto socialinių tinklų žvaigždžių, „Instagram“ ar „Facebook“ paskyrose turinčių šimtus tūkstančių sekėjų.

Pranešimus skaitys TV laidų ir renginių vedėjai Mantas Stonkus, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, daugkartinis šalies čempionas Virgilijus Alekna, TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, Gediminas Jaunius, verslininkas Vadimas Zizas, profesionalus karjeros konsultantas Rytis Jurkėnas, virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas, prof. Liudas Mažylis, influenceris Naglis Bierancas-Naglimantas, atlikėjai Jurgis Didžiulis, Monika Marija.

Muzikinius kūrinius dovanos Gabija Lokytė, Vilius Popendikis, Gerda Šukytė, grupė „Omerta“ ir daugybė kitų ryškių ir pripažintų atlikėjų. Pabaigoje visų laukia išskirtinis praėjusių metų proveržiu tapusios ir muzikos topų viršūnes užkariavusios dainininkės Beatrich koncertas.

Visi renginio dalyviai pasijus lyg tikrame kosmose

Festivalio scena simbolizuoja augimą, tobulėjimą ir ėjimą į priekį ir, svarbiausia, atspindi šių metų renginio koncepciją – Kosmoso pasaulį. Todėl visose scenos vizualizacijose išryškės kosmoso elementai - dangus, planetos, žvaigždės, o, kad efektas būtų dar stipresnis, visi pojūčiai sužadinti ir dalyviai pajustų realų kosmoso erdvės pojūtį, pirmą kartą Lietuvoje bus panaudotos judančios sceninės šviesos konstrukcijos.

„Galiu pasakyti, kad tiek tiems, kurie bus scenoje, tiek tiems, kurie sėdės salėje, bus sukurtas ypatingas pojūtis, kad jie visi yra bendroje kosmoso erdvėje. Šiais metais vizualizacijos ir šviesų bei scenos dizainą kuria kūrybos studijos „Showart“ šviesų dailininkas Elvinas Pocius, techninės dalies įgyvendinimu rūpinasi jo kolega Gediminas Žemaitaitis, – sakė kūrybos studijos vadovas Artūras Trofimovas.

Prie scenos konstrukcijų kūrimo pakviesti prisidėti ir meistrai iš Rusijos, Latvijos ir Estijos. Vien prie scenos konstrukcijos darbuosis daugiau nei trisdešimt žmonių. Renginiui įgarsinti bus panaudota šiuo metu Lietuvoje esanti naujausia garso aparatūros sistema, renginį įgarsins profesionalūs garso režisieriai, dirbantys su geriausiais Lietuvos muzikiniais renginiais.

Speciali programa mokytojams ir karjeros specialistams

Renginio „Vibelift“ organizatoriai skiria daug dėmesio ir mokytojams. Jiems vyks specialūs mokymai „Ateities mokyklos vizija“. Mokymų tikslas – tobulinti mokytojų ir karjeros specialistų profesines kompetencijas, suteikti psichologinių bei pedagoginių žinių apie naujojo amžiaus vaikų mokymosi ypatumus, skatinti mokytojus kurti motyvuojančią, kūrybišką mokymosi aplinką. Mokymo programoje tikslingai parinktos temos padės pedagogams bei karjeros specialistams suprasti šiuolaikinio jauno žmogaus poreikius, sustiprins mokytojų motyvaciją.