Didžiausioje Vilniaus arenoje susirinkę žiūrovai įžengė į kerintį ir didžiausiais stebuklais garsėjantį „Disney On Ice" karalystės šou „Stebuklinga ledo pasaka". Publika atsidūrė prestižiniais kino akademijos apdovanojimais įvertintoje ir visų laikų populiariausioje Disnėjaus animacinio filmo „Ledo šalis" („Frozen") istorijoje. Nuotykių ir veiksmo kupinoje magiškoje kelionėje, kur kiekvienoje sniego gniūžtėje slypi burtai, seseris princeses Aną ir Elsą lydi linksmasis sniego senis Olafas, drąsusis alpinistas Kristofas ir jo elnias Svenas, skelbiama pranešime spaudai.

Vaikai patyrė kvapą gniaužiančius nuotykius kartu su undinėle Ariele ir ją saugančiu krabu Sebastijanu iš nepamirštamos pasakos „Mažoji undinėlė". Painiojo ilgo plauko istoriją su princese Auksaplauke ir jos bendražygiu Flynnu Rideriu. Grožiu suvaldė blogį įspūdingoje „Gražuolės ir pabaisos" pilyje.

Per beveik 40 metų „Disney On Ice" tapo vienu žymiausiu ir populiariausiu ledo šou planetoje. Pasaulinę šlovę pelniusius ledo šou išskirtinėmis teisėmis kuria kompanija „Feld Entertainment", bendradarbiaujanti su „The Walt Disney Company". Visai šeimai skirtuose „Disney On Ice" ledo šou pagrindiniai veikėjai yra Volto Disnėjaus pasakų herojai. Kompanija pastatė daugybę šou, tarp kurių yra didelės sėkmės sulaukę „Worlds Of Fantasy", „Disney's High School Musical: The Ice Tour", „Princess Wishes", „Disneyland Adventure", „Disney/Pixar's Finding Nemo", „The Magical World Of Disney On Ice", „Mickey & Minnie's Amazing Journey" ir daug kitų.

„Disney On Ice" ledo šou yra rodomi visame pasaulyje – pradedant JAV, Europa ir baigiant Pietų Amerika, Vidurio Rytais, Pietų Azija ir Australija. Nuo 2009 m. į gastrolių žemėlapius patenka ir Lietuva.