Liepos 23 dieną Palangoje vyksiančiose „ENEOS 1006 km lenktynėse“ Jolita Seniūnaitė ir Aiva Krupelytė startuos kartu su profesionaliais bei patyrusiais lenktynininkais ir yra pasiryžusios nugalėti.

Pasiruošimui merginoms užteko vos savaitės ir jos labai didžiuojasi jog pasirinko tokį kelią bei prašo kolegų lenktynių trasoje pasitempti, kad būtų su kuo pakovoti.

Tačiau trasoje su priešininkais jos visgi nesusitiks, nes dviejų aktorių lenktynės vyks... lenktynių klube stovinčiame automobilyje.

Iki šiol Aiva ir Jolita vaidino spektakliuose, dalyvavo įvairiuose teatriniuose performansuose bei Klaipėdoje pradėjo projektą "DoYou Klaipėda". Šiais metais jos nutarė priartinti meną prie lenktynių ir surengti savo performansą tiesiog priešais lenktynių gerbėjų akis.

Lenktynių klube stovinčiame automobilyje dvi merginos pradės savo pasirodymą tą pačią akimirką, kai bus duotas startas. Viena jų su pilna lenktynininko ekipiruote sės prie vairo ir... burgs.

Lygiai po valandos, kaip reikalauja „ENEOS 1006 km lenktynių“ taisyklės „lenktynininkės“ keisis ir toliau burgzti turės jau kita, o pirmoji startavusi galės valandą ilsėtis. Ir taip iki pat lenktynių finišo.

„Šiemet lenktynėse bus kaip niekada daug meno: šalia trasos veiks dizainerių vienetinių produktų mugė „Uptown market“, Menų fabrikas „Loftas“ organizuoja trijų dienų koncertą su daugybę unikalių grupių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, šalia trasos kartu su lenktynėmis startuos „Speed Styling“ automobilio padengimo plėvele varžybos ir dar daugybė kitų atrakcijų. Šios dvi aktorės ir jų idėja surengti lenktynes ir meną jungiantį performansą mums buvo itin malonus siurprizas,“ – pasakoja „ENEOS 1006 km lenktynių“ organizatorius Darius Jonušis.

Merginos savo performanso metu nesiilsės nei sekundės – išlipusios iš automobilio jos pakaitomis ragins viena kitą, užsiiminės joga ir kitaip linksmins lenktynių klubo lankytojus. Niekas nežino, ko dar galima tikėtis iš Jolitos Seniūnaitės ir Aivos Krupelytės...

Kaip joms seksis ir ar iškęs jos dešimties valandų „burzgimo“ maratoną, šeštadienį pamatys visi apsilankę „ENEOS 1006 km lenktynių“ klube žiūrovai.