Jo pasirodymo metu skambėjo tokių atlikėjų kaip Amy Winehouse, Adele ir tos pačios E. Goulding hitų remiksai. Nors ne vienas ištikimas festivalio lankytojas buvo nepatenkintas organizatorių ėjimu šį didžėjų iš mažesnės perkelti į pagrindinę, o ne tiesiog pakvesti kitą melomanų pamėgtą atlikėją ar grupę, tačiau pasirodymo metu to justi nebuvo – minioje buvo matyti mažai stovyniuojančių. Pasirodymo metu jis taip pat tylos minute buvo pagerbtos teroro išpuolio Nicoje aukos.

Kiti įsimintini vakaro pasirodymai – britų elektronikos grupė „Hot Chip“, kurios pasirodyme festivalininkai labiausiai džiaugėsi žymiausiais jų kūriniais kaip „Need You Now“ ar „Huarache Lights“, bei dar vieni britų eleketronikos atstovai – trio „Years & Years”. Po vakaro pagrindinių pasirodymų – teritorija netilo iki paryčių, mat čia vyko didžėjų pasirodymai. Vakarėliui iki ryto netrukdė ir oras, jei tik neišsigando vėjo ir nedidelės dulksnos.

Antrosios dienos pažadai

Antroji festivalio diena išaušo itin saulėta ir šilta. Išsibudinus po miegu atžvilgiu trumpos nakties vieni liko ilsėtis kempinge, kiti traukė į miestelį, į festivalio „turgelį“ ar prie jūros. Neskubėjo lankytis anksyviausiuose apie pietus prasidėjusiuose koncertuose – jų metu „I Love You“ scenoje buvo matyti vos keletas žmonių. Tačiau vis labiau garsėjanti estų post/indie roko grupė „I Wear* Experiment”, dažnai sutinkama koncertuojanti ir Lietuvoje, pritraukė bene visiškai pilną „Palladium“ scenos palapinę ir susilaukė gana aktyvaus palaikymo tiek sunkesnių senesnių dainų, tiek tokių kaip jų naujausią tokio paties pavadinimo albumą pristatanti daina „Patience“.

Taip prasidėjo mūsų šios dienos kelionė po festivalį, kuris kiekvienais metais pasiūlo naujų atradimų. Mus pritraukia „Nordea“ scenoje skambančios melancholiškos jaunos latvės Alise Joste melodijos.

Tokių atradimų bei garsių vardų „Positivus“ turėtų pažerti dar ir šiandienos vakarą bei rytoj. Šiandien laukiama ir Lietuvoje neseniai koncertavusių atlikėjų kaip britų pop muzikos atlikėjos Joss Stone, britų atlikėjo ir muzikos prodiuserio Johno Newmano ar danų elektronikos grupės „Liima“. O, ko gero, labiausiai šį vakarą laukiami vieni prancūzų elektroninės muzikos lyderių – „M83”.