19 metų medicinos studentė Clover Pittilla teigia, kad yra visiškai nusivylusi savo amžiaus grupės vaikinais, todėl nusprendė daugiau neįsimylėti ir susitikinėti su vyrais tik dėl pinigų ir dovanų, rašo mirro.co.uk.

Clover internete prisistato kaip „saldžioji mažylė“ ir nuo 2014 metų jau ėjo į pasimatymus su 11 vyresnio amžiaus vyrų, tarp kurių buvo bankininkų, restoranų savininkų ir įmonių generalinių direktorių.

Devyniolikmetė tvirtina, kad šeima palaiko jos sprendimą, kuris leidžia jai puoštis dizainerių batais, drabužiais, rankinėmis ir papuošalais.

Ji taip pat turi progą pietauti ir vakarieniauti prabangiausiuose restoranuose.

„Iki šiol turėjau vienuolika „saldžiųjų tėtušių“. Trys ar keturi iš jų buvo rimti, - sakė ji. – Vaikinai nedaro nieko, tik žaidžia su tavimi. Jei koks turtingas „tėtušis“ sudaužys man širdį, tai bent nusiverksiu į naują porą Manolo Blahniko batų“.

C. Pittilla, kuri metams atidėjo medicinos studijas, kad galėtų atsiduoti savo mėgstamam modelio darbui, pasakojo: „Vaikinai yra nesubrendę, ypač jei jiems tik 19. Tačiau aš tokio amžiaus jau esu labai subrendusi. Bendraamžiai vaikinai atneša tik širdies skausmą, jiems reikia tik sekso. Aš noriu daugiau negu tai“.

Ji prisiregistravo svetainėje seekingarrangement.com, kurią jai rekomendavo draugai, teigę, kad jai reikia labiau subrendusio vyriškio, iš kurio gautų bent dovanų, net jei niekas su juo nepavyktų.
„Gerai, pamaniau, išbandysiu vyresnius vyrus. Dar bus geriau, jei tas vyresnis vyras nupirks man gražių daiktų“, - teigė studentė.

C. Pittillos pirmasis pasimatymas buvo su 34 metų restorano savininku iš Londono. Tą vakarą pora lankėsi Londono lošimo namuose.

„Per naktį jis pralošė apie 5 tūkst. svarų ir net nemirktelėjo. Atrodo, kad 5 tūkst. svarų jam nieko nereiškė. Pamenu, kaip pagalvojau: „Ach, geriau tuos pinigus jis būtų išleidęs dėl manęs“, - pasakojo mergina.

Šie santykiai tęsėsi tik kelis mėnesius, bet C. Pittllo dėl to nesikrimto: „Niekas netrunka amžinai!“.
Ji nuolat kviečiama į brangius barus ir restoranus ir vežiojama apsipirkti brangiais drabužiais ir apatiniu trikotažu. Gerbėjai jai taip siūlė egzotiškas keliones į Singapūrą ir Dubajų, bet kol kas ji nesiryžta į jas vykti.

„Jei važiuočiau atostogauti su jais, būčiau jų kontroliuojama. Manau, jie reikalautų sekso. Dar nesu tam pasirengusi“, - sakė ji.

Vienas vyras siūlė jai apmokėti jos studijas ir nupirkti jai nuosavą butą Londone, bet C. Pittillo atsisakė, nes nesijautė „100 proc. patogiai“ dėl jo ir jo ketinimų.

„„Žinau, kad jis būtų norėjęs, jog daryčiau viską, ko jis nori ir kada nori. Aš vertinu savo laisvę ir vaikščiodama į pasimatymus vis dar turiu laisvę“, - teigė ji.

Vienas vyras buvo vedęs, bet itin turtingas, o dar pora vyrų buvo jauni, išvaizdūs ir turintys daug laisvų pinigų – jie sakė tiesiog norintys turėti gražią merginą, kuria galėtų rūpintis.

Tačiau ne visa jos patirtis buvo tokia žavinga. Vienam „saldžiajam tėtušiui“ ji prasitarė, kad jai patinka geri nuotykiai, ir jis nusprendė pavėžinti ją keturračiu. Tačiau pasivažinėjimas pakrypo visai neplanuota linkme.

„Man ši pramoga visai nepatiko. Vienoje atkarpoje keturratis apvirto ir mes abu tėškėmės veidais į purvą. Aš vilkėjau jo nupirktais drabužiais ir jie liko padengti tais rudais maurais“, - pasakojo C. Pittillo.

Daug kas pasakytų, kad susitikinėjimas su pagyvenusiais vyrais, kurie siūlo dovanas, įskaitant ir pinigus, prilygsta prostitucijai. Tačiau mergina tikina, kad niekada nebuvo spaudžiama su „saldžiaisiais tėtušiais“ miegoti. Tiesa, ji atskleidžia, kad keliais atvejais santykiai išsirutuliojo iki sekso.

„Kartais, ypač su pagyvenusiais vyrais, tai neįmanoma vien dėl fizinių priežasčių“, - sako ji, atskleisdama, kad vienam iš jos gerbėjų buvo 74 metai.

„Jis buvo pats vyriausias iš visų. Jo nedomino seksas ir man tai patiko, nes nemanau, kad būčiau galėjusi tam ryžtis“.

„Mes tik daug kalbėdavomės ir vaikščiodavome po restoranus. Jis mėgdavo pirkti man brangius drabužius, taigi dažnai eidavome kartu apsipirkti. Minusas tik tas, kad jis pirkdavo tik tuos drabužius, kurie patinka jam pačiam“.

„Jis nekentė rožinės spalvos, o aš ją labai mėgstu. Visada troškau rožinės rankinės, o jis man sakydavo: „Ne, ji rožinė. Padėk atgal“. Jis taip pat rodydavo man senamadiškas liemenėles su gėlių raštais. Jos tinka vyresnėms moterims, bet jauna mergina su tokia liemenėle numirtų“.

Jauniausias jos gerbėjas buvo 32 metų. „Jis tikrai buvo išvaizdus ir vertas nuodėmės“, - prisipažįsta ji.
„Tavo santykiai su „saldžiuoju tėtušiu“ gali būti tokie, kaip pati panorėsi. Yra merginų, kurios atlieka elitinių palydovių vaidmenį ir siūlo lytinius santykius, jeigu joms tai tinka, bet to daryti nebūtina. Elgiesi taip, kaip pati nori“, - aiškino C. Pittillo.

„Daugybė vyresnio amžiaus vyrų pageidauja tik išvaizdžios kompanijos. Jie sako, kad nori su manimi tik pasikalbėti, ir kad kiti jį matytų su dailia mergina už parankės. Man tai tinka“.

Vyrai, su kuriais susitikinėja C. Pittilla, dažnai skraido į užsienį ir ilgai dirba savo aukštuose postuose. Jie neturi laiko ieškoti moterų baruose ir klubuose, todėl dairosi jų internete, sakė ji.
Su savo vyresnio amžiaus gerbėjais ji nesusitikinėja reguliariai ir pasimato tik tada, kai jie gali, bet tai nekelia jai problemų.

„Aš esu nepriklausoma mergina, - tvirtina ji. – Neprieštarauju, kad nesimatome reguliariai“.
„Tradicinių draugysčių man jau gana. Žiūrėdama televizorių galiu apsikabinti savo baltąjį haskį – nesijaučiu vieniša, man nereikia pastovaus vyruko“, - teigė ji.

Paklausta apie kaltės jausmą, kad išnaudoja vyrus dėl naujos rankinės ar net pinigų, C. Pattilla pareiškė, kad jo nejaučia – šie santykiai vyksta abipusiu sutarimu ir nė vienas iš partnerių vienas kito neišnaudoja.

„Aš nedarau jų nelaimingais ir jiems nemeluoju, - sakė ji. – Niekada niekam neprisiekinėjau amžinos meilės. Šie vyrai gali su manimi susitikti ir pamaloninti mane dovanomis. Tai jiems teikia džiaugsmą ir mes abu esame laisvi žmonės. Man tai patinka“.

C. Pittillos tėvai, 50 metų Johnas ir 56 metų Andrea, viską žino apie savo dukters turtinguosius dėdes. Vieną vakarą mama pastebėjo dukrą su nauju rožiniu pūkiniu paltu ir paklausė, iš kur jį gavo. Dukra atskleidė visą tiesą.

„Mamą iš pradžių ištiko šokas, kaip ir tėtį, kai ji jam papasakojo“.

„Tačiau galiausiai jie nurimo ir dabar netgi skaniai pasijuokia iš mano pasakojamų istorijų“, - sakė C. Pittilla.

„Jie didžiuojasi, kad aš esu laisva ir galiu savimi pasirūpinti“.

Studentė nemano, kad artimiausiu metu ji galėtų susirasti pastovų gyvenimo draugą, nes jai pernelyg patinka nemokami malonumai.

„Man, kaip ir mano mamai, patinka kaupti gražius daiktus. Dabar tai tapo manija ir grįžti atgal būtų gana sunku“, - prisipažino ji.