„Galbūt šis pageidavimų sąrašas gali pasirodyti šiek tiek neįprastas, tačiau, kaip mes juokaujam, yra kaip yra“, - atlikėjų įgeidžius lakoniškai pakomentavo „Humoro klubo“ komikas ir vadybininkas Paulius Ambrazevičius.

Bene labiausiai neįprastas komikų pageidavimas – realaus dydžio Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Lietuvos rinktinės centro puolėjo Antano Kavaliausko barzdos nuotrauka. Į pageidavimų sąrašą taip pat įtraukta virš 2,5 tūkst. eurų kainuojanti „Ibanez JS 1200CA Candy Apple Red Finish“ gitara. Tiesa, „Humoro klubo“ komikai nurodo, kad ja grojama nebus.

Jaunųjų komikų potraukį automobilizmui išdavė reikalavimas, kad užkulisiuose būtų net du 1998 m. laidos „Fiat Multipla“ automobiliai. „Humoro klubas“ taip pat pageidavo vienos VIP parkingo vietos, skirtos būtent „Fiat Multipla“.

Maistui „Humoro klubo“ nariai nėra itin išrankūs. Pageidavimų sąraše pasirodymo rengėjams yra įtrauktos 32 krabų lazdelės, 8 užpilamos sriubos, 16 geriamosios paskirties skysčių bei du kilogramai makaronų „raidelės“, kuriuos komikai išsivirs patys. P. Ambrazevičius patvirtino, kad tam bus naudojamas dubuo vandens iš Merkinės piramidės, kuris taip pat atsidūrė pageidavimų sąraše. Komikai net du sykius pakartojo reikalavimą, kad užkulisiuose ir 100 m. spinduliu aplink juos nebūtų jokių daržovių.

„Specialiai šiam pasirodymui 53 maršruto autobusu atvyksta garso režisierius iš Fabijoniškių. „Siemens“ arenos atstovai taip mus užtikrino, kad viso pasirodymo metu šviesos tikrai bus nukreiptos į sceną, kad žiūrovai galėtų ne tik girdėti, bet ir matyti ant scenos esančius komikus“, – anšlaginio pasirodymo detales atskleidė P. Ambrazevičius.

Paulius Ambrazevičius

Anot jo, arenos atstovams taip pat buvo pateiktas išsamus garso aparatūros sąrašas, kurį sudaro du laidiniai mikrofonai bei viena belaidžio mikrofono stotelė. P. Ambrazevičius patvirtino, kad pasirodymui nebuvo sukurta nei viena speciali vaizdo projekcija ar scenografijos elementas.

Lietuvos stand-up žvaigždės taip pat tapo „Siemens“ arenos antirekordininkais – „Humoro klubo“ turo įrangą sudaro vos 1,3 kg A4 dydžio popieriaus lapų, kuriuos komikai naudoja pagrindinių programos pokštų pasikartojimui.

„Tiesą pasakius, pirmąsyk susiduriame su tokiu pageidavimų sąrašu. Esame dirbę su didžiausiomis užsienio ir Lietuvos žvaigždėmis, tačiau „Humoro klubo“ įgeidžiai net ir mus išvertė iš koto. Net nežinome, juoktis ar verkti“, – nuostabos neslėpė „Siemens“ arenos vadovas Juras Vėželis.

Pasak jo, šiuo metu vyksta derybos, kurių metu stengiamasi reikalavimą užkulisiuose turėti du 1998 m. laidos „Fiat Multipla“ automobilius pakeisti į vieną pusiau užpildytą „Ferrari“ lipdukų albumą.

Spalio 25 d. įvyksiantis „Humoro klubo“ pasirodymas „Siemens“ arenoje yra naujosios jaunųjų komikų programos „Kam tas kaip?“ debiutas sostinėje. Pagal žiūrovų pageidavimą, ši programa aplankys ir mažesnius Lietuvos miestus.